PARASOL ślubny z nazwiskiem nowożeńców i datą
search
  • PARASOL ślubny z nazwiskiem nowożeńców i datą

PARASOL ślubny z nazwiskiem nowożeńców i datą ślubu

79,98 zł
Brutto

Personalizowana parasolka na ślub z nazwiskiem świeżo upieczonego małżeństwa i datą ślubu. Nadruk prezentuje się estetycznie i jest bardzo wyrazisty na białym materiale parasolki. Oprócz ochrony przed deszczem parasolka przyda się podczas robienia zdjęć jako gadżet uzupełniający.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nie pozwól, by pogoda pokrzyżowała Wasze weselne plany! Ta parasolka ślubna z nazwiskiem nowożeńców i datą ślubu zdecydowanie może uratować każdą sytuację. Niezależnie od tego, czy pojawi się niezapowiedziana mżawka, która może zrujnować fryzurę i makijaż, czy świeci oślepiające słońce - sprawdzi się doskonale. Będzie również wspaniałym rekwizytem do sesji zdjęciowej młodej pary.

Parasol ślubny w kolorze białym z czarnym napisem. Odpowiedni zarówno na słońce, jak i na deszcz. Rozmiar sprawia, że nowożeńcy zmieszczą się pod nim we dwoje w razie potrzeby. Na brzegu parasolki umieszczone jest nazwisko świeżo upieczonego małżeństwa i data ślubu. Nadruk prezentuje się estetycznie i jest bardzo wyrazisty na białym materiale. Efektowna czcionka zdobi i przyciąga wzrok.

Parasol zawsze dobrze jest mieć pod ręką, szczególnie w tak ważnym dniu! Warto zadbać o to wcześniej i wybrać model dopasowany do młodej pary pod każdym względem! Nazwisko nowożeńców oraz data czynią z niego nie tylko praktyczną ochronę przed deszczem czy słońcem. Powodują, że parasol świetnie sprawdzi się także jako nietuzinkowy rekwizyt do wspólnej sesji zdjęciowej. Pomoże on podkreślić romantyczną więź małżonków i urozmaicić fotografie. Z pewnością stanie się również piękną pamiątką, którą od czasu do czasu da się wykorzystać również w życiu codziennym.

Wymiary:

  • 103 cm.

Zobacz także