PODUSZKA na Oświadczyny Powiedz Tak! PERSONALIZOWANA
search
 • PODUSZKA na Oświadczyny Powiedz Tak! PERSONALIZOWANA

PODUSZKA na Oświadczyny Powiedz Tak! PERSONALIZOWANA

35,98 zł
Brutto
Miękka i przyjemna w dotyku poduszka z niezwykłą grafiką, która jest pytaniem o rękę. Zaskocz ukochaną i zapytaj się, czy chce zostać Twoją żoną za pomocą tej lekkiej i delikatnej poduszki z piękną grafiką

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Miękka i przyjemna w dotyku poduszka z niezwykłą grafiką, która jest pytaniem o rękę. Zaskocz ukochaną i zapytaj się, czy chce zostać Twoją żoną za pomocą tej lekkiej i delikatnej poduszki z piękną grafiką

Opis:
 • poduszka z miękkim i delikatnym wsadem,
 • w komplecie jest także biała poszewka zapinana na zamek,
 • na poszewce jest piękna dekoracyjna grafika, tematycznie związana z zaręczynami,
 • środek zajmuje pierścionek z kunsztownie oszlifowanym kamieniem,
 • tło do grafiki oraz napisów tworzy mgiełka w kolorze pastelowego różu,
 • nad pierścieniem znajduje się miejsce na imię ukochanej, pod pierścieniem natomiast znajduje się zdanie, które jest propozycją nie do odrzucenia:
POWIEDZ TAK!
Zastosowanie:
 • poduszka na oświadczyny to ciekawy pomysł na zaaranżowanie tego wydarzenia w sposób wyjątkowy i wyszukany,
 • poduszka z pierścionkiem na pewno zrobi wrażenie na ukochanej kobiecie,
 • poduszka po zaręczynach będzie najlepszym dowodem na to, że ona powiedziała tak,
 • będzie miłą pamiątką i wygodnym domowym gadżetem,
 • poduszka będzie ukochanej przypominała, jak bardzo zależało Ci na wyjątkowej formie oświadczyn.
Wymiary:
 • ok. 40cm x 40cm
Ważne:
 • poduszka jest personalizowana, dlatego wysyłka nastąpi po opłaceniu zamówienia.

Poduszka na oświadczyny powiedz tak

Kochasz i chcesz się oświadczyć? Chcesz to zrobić w zupełnie inny sposób niż wszyscy? Co powiesz o prezencie, do którego można się przytulać i śnić same przyjemne sny? Poduszka na oświadczyny powiedz tak to nowa forma składania propozycji zawarcia związku małżeńskiego.

Poduszka na oświadczyny powiedz tak - kiedy ją dać?

Przed ślubem robisz trzy ważne wydarzenia, czyli oświadczasz się, na zaręczynach w obecności rodziców wręczasz pierścionek ukochanej i prosisz jej rodziców o jej rękę. Trzecie wydarzenie to wieczór kawalerski. Do każdej z okoliczności porządnie się przygotowujesz. Gdy jesteś w trakcie szykowania się na złożenie ukochanej propozycji zamążpójścia, masz kilka wariantów, jeśli chodzi o prezent. Może to być np.: - bukiet kwiatów, - wycieczka, - kolacja we dwoje, - poduszka na oświadczyny powiedz tak, - pluszak-maskotka, - nakrętka od śrubki (tak jak to zrobił Gustlik z kultowego filmu "Czterej pancerni i pies") itp. Wyobraź sobie, przy którym prezencie Twoja luba najszybciej będzie skłonna powiedzieć "Tak!". Jeśli wybierzesz poduszkę z napisem i nadrukiem dużego złotego pierścionka oprawionego pokaźnym brylantem, zaskoczysz swoją ukochaną w bardzo pozytywny sposób.

Poduszka z nadrukiem powiedz tak - romantyczna i praktyczna

Bez względu na typ Twojej partnerki, poduszka na oświadczyny powiedz tak, spodoba jej się na pewno. Jeśli Twoja kobieta jest romantyczką, na pewno się rozczuli i uzna taki sposób oświadczyn za bardzo słodki. Będzie tę poduszkę tulić i kłaść zawsze na widocznym miejscu, by mieć ją jak najczęściej w swoim zasięgu wzroku. Praktyczna pani również ucieszy się na widok miękkiej poduszki do spania z tak pięknym napisem - prośbą ukochanego. Wykorzysta ją nie tylko do łóżka, ale także pod plecy na fotelu lub krześle, gdy będzie czytać książkę lub pracować przy komputerze.

Poduszka dla zakochanych - na każdy dzień kalendarzowego roku

Nieważne, kiedy się zakochasz. Ważne, kiedy chcesz poprosić obiekt swych westchnień o chodzenie. Możesz to zrobić w tradycyjny sposób poprzez napisanie liściku lub sms, czy emaila. Jednak poduszka "powiedz tak" nadaje większej magii i ciepła. Czasy się zmieniają i twarde zasady również ulegają zmianom. Idź zatem za świeżością, którą podpowiadamy Ci naszą propozycją poduszki z nadrukiem. Duży pierścień z brylantem "leżący na poduszce" wywoła uśmiech na twarzy Twojej wybranki, a Ty będziesz czuć się naprawdę świetnie.

Poduszka na walentynki do sypialni - dobry moment na oświadczyny

Nie wiesz, który dzień wybrać na oświadczyny? Wykorzystaj walentynki. Nietuzinkowy prezent w czasie Twoich oświadczyn pozostanie na lata w Waszej sypialni. Będzie on wielokrotnie przypominać ten wzniosły wówczas dla Was czas. Warto zachować miłe wspomnienia i wciąż pielęgnować swoją miłość, by trwała wiecznie. Wystarczy spojrzeć na oświadczynową poduszkę... Zamów poduszkę, a my ją spersonalizujemy. Podaj tylko jej imię, dokonaj wszystkich formalności. My zajmiemy się resztą. Za kilka dni poduszka już będzie u Ciebie. Śmiało potem wyruszaj z poduszką do swej lubej.

Zobacz także