ZAPROSZENIE Rocznica Ślubu PERSONALIZOWANE
search
 • ZAPROSZENIE Rocznica Ślubu PERSONALIZOWANE

ZAPROSZENIE Rocznica Ślubu PERSONALIZOWANE

8,98 zł
Brutto
Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu pary, ale również całej rodziny. Warto każdy wspólny rok życia w szczęściu świętować i cieszyć się z udanego pożycia małżeńskiego. Personalizowane, pięknie dekorowane zaproszenie na rocznicę ślubu idealnie sprawdzą się jako nośnik tej radosnej informacji, jaką jest rocznica ślubu.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rocznica ślubu to wyjątkowe wydarzenie w życiu pary, ale również całej rodziny. Warto każdy wspólny rok życia w szczęściu świętować i cieszyć się z udanego pożycia małżeńskiego. Personalizowane, pięknie dekorowane zaproszenie na rocznicę ślubu idealnie sprawdzą się jako nośnik tej radosnej informacji, jaką jest rocznica ślubu.

Opis:
 • personalizowane zaproszenie na rocznicę ślubu składa się z rozkładanej karty oraz koperty,
 • na okładce zaproszenia widnieje ciekawie zaprojektowana geometryczna rama z linii, które się przecinają,
 • wokół ramki znajdują się kompozycje kwiatowe w delikatnych, pastelowych kolorach,
 • w ramie na białym tle umieszczony będzie napis, którego pierwszym członem będzie informacja która to rocznica, pod którą z kolei będą umieszczone imiona małżonków,
 • poniżej ramy widnieje zwrot - Zaproszenie- 
 • karta zaproszenia jest rozkładana, po lewej stronie można umieścić romantyczny cytat, natomiast prawa strona przeznaczona jest na właściwą część zaproszenia.
 • do zaproszenia dołączona jest biała koperta.
Przykładowe teksty do zaproszeń znajdziesz na naszym blogu
Listę gości w formie odmienionej, w postaci listy jedno nazwisko pod drugim: np.

Jana Kowalskiego,
Michalinę Nowicką z osobą towarzyszącą
Jana i Marię Kochanowskich

oraz treść zaproszenia należy wysłać w pliku tekstowym txt. na adres druk@sklepyoms.pl w tytule wiadomości wpisując numer zamówienia.

Zwracamy się z prośbą o dokładne sprawdzenie poprawności zapisu wysyłanej treści do zaproszeń i listy gości, ponieważ dane są bezpośrednio kopiowane do projektu.

Zastosowanie:
 • zaproszenia na rocznicę to wspaniały pomysł na poinformowanie o zbliżającej się rocznicy,
 • zaproszenia będą miłą niespodzianką dla gości, którzy poczują się jak w dniu, kiedy otrzymali zaproszenie na ślub,
 • rocznica ślubu to wyjątkowa data dla każdego małżeństwa, dlatego warto ten dzień hucznie świętować, zwłaszcza, gdy jest to jubileuszowa rocznica.
Wymiary:
 • 15 cm x 15 cm.
Ważne:
 • produkt personalizowany, wysyłany po opłaceniu zamówienia,
 • minimalna możliwa do zamówienia liczba zaproszeń to 20 sztuk.

Zaproszenie na rocznicę ślubu personalizowane

Z pewnością jednym z najważniejszych wydarzeń w naszym życiu jest ślub. To właśnie wtedy przyrzekamy naszej drugiej połowie, że nie opuścimy jej aż do śmierci. Każda młoda para chce, aby to wydarzenie było wyjątkowe. Jednak celebrujemy nie tylko początek wspólnej drogi, ale także rocznice ślubu. O czym warto w tym przypadku pamiętać? Co jest bardzo istotne?

Jakie wybrać zaproszenie na jubileusz ślubu?

Przede wszystkim jeżeli decydujemy się na zorganizowanie przyjęcia z okazji rocznicy ślubu, powinniśmy w jakiś sposób powiadomić o tym gości. Nie warto wybierać nowoczesnej drogi komunikacji, takiej jak SMS lub mail, czy też telefon. Doskonałym pomysłem jest między innymi tradycyjne zaproszenie na jubileusz ślubu, które nie tylko doskonale się prezentuje, ale możemy dostosować je również w zależności od naszych preferencji.

Zaproszenie na 10 rocznicę ślubu – jakie wybrać?

Kolejna rocznica ślubu jest ważnym wydarzeniem w życiu każdego małżeństwa. Z tego powodu, szczególnie kiedy jubileusz jest „okrągły”, wiele par decyduje się na odprawienie małego przyjęcia. Chcąc mieć pewność, że będzie ono jedyne w swoim rodzaju, dobrym pomysłem będzie zaproszenie na rocznicę ślubu personalizowane. Przede wszystkim, można stworzyć zaproszenie według własnej wizji. Warto uwzględnić wszystkie szczegóły i aspekty, z którymi kojarzone jest dane małżeństwo. W ten sposób, każdy kto otrzyma zaproszenie na jubileusz ślub, będzie od razu widział wszystkie pozytywne wspomnienia związane z daną parą.

Zaproszenie na 25 rocznicę ślubu

Najważniejsze jest to, aby po otrzymaniu zaproszenia, na twarzach gości od razu pojawił się uśmiech. Tworząc zaproszenie na 25 rocznicę ślubu dobrze jest dodać do projektu elementy, z którymi kojarzona jest dana para. Może to być wspomnienie zabawnego momentu z życia, czy nawet zdjęcie. Personalizowane zaproszenie na 25 rocznicę ślubu lub jubileusz jest bardzo dobrym pomysłem. Dzięki temu możemy oficjalnie zaprosić naszych gości i nadać naszemu wydarzeniu naprawdę elegancką formę. Obecnie jest bardzo duży wybór w tego typu zaproszeniach, ponieważ można zakupić praktycznie każdy wzór. Jeżeli nie przypadło nam nic do gustu, możliwe jest także, aby stworzyć je zupełnie od nowa. Na pewno goście otrzymujący takie zaproszenie poczują się docenieni, a całość na pewno będzie znacznie bardziej oficjalna.

Zobacz także