Skrzynia z prezentami dla nowożeńców lub małżeństwa na rocznicę ślubu. Wnętrze wypełniają migdały, miód i tabliczka do zdjęć.
search
 • Skrzynia z prezentami dla nowożeńców lub małżeństwa na rocznicę ślubu. Wnętrze wypełniają migdały, miód i tabliczka do zdjęć.
 • Na wieczku pudełka znajduje się personalizowane życzenia dla pary
 • Skrzynia z prezentami dla nowożeńców lub małżeństwa na rocznicę ślubu. Wnętrze wypełniają migdały, miód i tabliczka do zdjęć.
 • Skrzynia z prezentami dla nowożeńców lub małżeństwa na rocznicę ślubu. Wnętrze wypełniają migdały, miód i tabliczka do zdjęć.

BOX Prezent na Ślub/Rocznicę Forever Love

189,98 zł
Brutto
Okazały zestaw z podarunkami dla pary nowożeńców, lub małżeństwa z długim stażem, która właśnie świętuje rocznicę ślubu. Romantyczna otoczka w postaci życzeń idealnie uzupełnia się z zawartością pudełka.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Okazały zestaw z podarunkami dla pary nowożeńców, lub małżeństwa z długim stażem, która właśnie świętuje rocznicę ślubu. Romantyczna otoczka w postaci życzeń idealnie uzupełnia się z zawartością pudełka.

Opis:
 • Zestaw prezentowy w pudle z ozdobną wklejką na wieczku. Wnętrze zawiera urocze prezenty, idealne dla pary młodej lub małżeństwa, które celebruje rocznicę ślubu.
 • Prezenty, które wypełniają box sprawią parze wiele radości, a także będą służyć przez wiele lat. W zestawie znajdują się:
Naturalny miód wielokwiatowy z polskiej pasieki
Ekskluzywny zestaw do serwowania serów oraz przekąsek
Etykieta personalizowana na wino z dedykacją z okazji ślubu lub rocznicy ślubu
 • Prezenty leżą na dekoracyjnym sizalu, które prezentują się niczym na polnej łące.
 • Kropką nad i zestawu jest personalizowana karta, z dekoracją kwiatową w postaci pąków kwiatowych i drobnych gałązek z listkami, które otulają życzenia dla Pary:
JEŻELI KOCHAĆ – TO KOCHAĆ STALE
DOPÓKI SERCE PRZESTANIE BIĆ.
I SWEJ MIŁOŚCI NIE WSTYDZIĆ SIĘ WCALE,
BO BEZ MIŁOŚCI NIE MOŻNA ŻYĆ
z najlepszymi życzeniami
Wasz Podpis
Imiona Pary
data


Zastosowanie:
 • Zestaw prezentowy z bogatym wypełnieniem i romantyczną dedykacją to znakomity pomysł na prezent z okazji ślubu lub jego rocznicy. Zawartość pudełka sprawi radość obdarowanej parze, która z największą przyjemnością skonsumuje słodkości z wnętrza.
 • Życzenia na ozdobnej karcie z kwiecistą dekoracją będą pamiątką, dzięki której wspomnienia przetrwają wiele lat.
 • Pudełko po opróżnieniu zawartości może być wykorzystane ponownie. Doskonale się sprawdzi się jako miejsce na pamiątki z uroczystości rocznicy lub ślubu. Fotografie, kartki czy inne drobiazgi będą miały swoje miejsce. Pudło będzie zawsze na wyciągnięcie ręki, gdy tylko małżonkowie zechcą powspominać swój wyjątkowy dzień. 
Wymiary
 • deska: średnica 18,7 cm, grubość 3,6 cm, nożyki: długość ok. 12 cm,
 • miód: waga: 500 g.
Ważne:
 • Zestaw nie zawiera alkoholu, należy go dokupić osobno.

Uniwersalny prezent dla dwojga na rocznicę

Pomysłów na prezent ślubny jest wiele, ale znaczenie ma również to, aby odpowiednio zapakować upominek. Obecnie coraz chętniej wybierana jest drewniana skrzynia prezent na ślub, gdyż prezentuje się bardzo efektownie i zawsze wywołuje szczery uśmiech zadowolenia na twarzy obdarowanych. Zanim para młoda dotrze do zawartości, zostanie oczarowana już widokiem dekoracyjnej skrzynki, która stanie się wspaniałą pamiątką. Takie eleganckie pudełko z drewna ma szerokie zastosowanie, można go używać na co dzień, przykładowo do przechowywania zdjęć i przeróżnych drobiazgów.

Czy drewniana skrzynka na prezent ślubny to dobry pomysł?

Drewniana skrzynka dla pary młodej pełna upominków to wspaniały pomysł na prezent, zawsze trafiony. Można ją wręczyć nie tylko z okazji ślubu, ale też na jego rocznicę. Będzie to wobec tego strzał w dziesiątkę zarówno dla pary młodej, jak i małżeństwa. Zawartość drewnianej skrzynki może być mocno zróżnicowana. Świetnie sprawdzą się przykładowo rozmaite słodkości i dobrej jakości trunki. Nie może zabraknąć też spersonalizowanej karty z dekoracją kwiatową, aby prezent był w pełni dopasowany do okazji i tworzył romantyczny nastrój. Jako że drewniane skrzynki mają wysokie walory estetyczne, są solidnie wykonane, mogą być użytkowane przez długi czas i pełnić różne funkcje. Świetnie sprawdzą się jak szkatułka na pamiątki, każdy znajdzie dla nich praktyczne zastosowania. Piękną skrzynka wspaniale nadaje się do przechowywania drobiazgów, w tym biżuterii. Zniknie ryzyko zgubienia drobnych i wartościowych elementów, będą dobrze chronione przed niekorzystnymi czynnikami zewnętrznymi, właściwie zabezpieczone przed zniszczeniem.

Drewniana skrzynka o wielu zastosowaniach

Drewno jest uniwersalnym surowcem, który pasuje do każdej aranżacji wnętrza, więc wykonana z niego skrzynka stanie się samym elementem dekoracyjnym. Świetną opcją będzie personalizowana skrzynka z nadrukiem, można nanieść na nią dowolną grafikę lub napis, przez co stanie się jeszcze bardziej unikalnym upominkiem. Trudno się nie uśmiechnąć po otrzymaniu niepowtarzalnego upominku, któremu zostały przypisane indywidualne cechy. Coraz więcej osób wykorzystuje drewniane pudełka na zdjęcia, zastępując nimi tradycyjne albumy fotograficzne. Są one pojemne, więc pomieszczą wiele pamiątek, chroniąc je przed działaniem promieniowania słonecznego i wilgoci. Drewniana skrzynka na prezent ślubny to trafiony prezent dosłownie dla każdego, niezależnie od wieku. Jeśli ktoś nie ma pomysłu na ciekawy upominek, to warto skorzystać z gotowych, sprawdzonych rozwiązań.

Zobacz także