Nasionka dla gości weselnych w ozdobnym woreczku z etykietką kolekcji Młoda Para
search
  • Nasionka dla gości weselnych w ozdobnym woreczku z etykietką kolekcji Młoda Para

NASIONKA kwiatów upominek dla gości weselnych Młoda Para

3,98 zł
Brutto
Oczarujcie gości weselnych niezwykłymi prezencikami, które będą pokarmem dla ich zmysłów. Nasionka kwietne w torebeczce z personalizowaną etykietką to doskonały pomysł, aby wyrazić podziękowania za obecność na Waszym ślubie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Oczarujcie gości weselnych niezwykłymi prezencikami, które będą pokarmem dla ich zmysłów. Nasionka kwietne w torebeczce z personalizowaną etykietką to doskonały pomysł, aby wyrazić podziękowania za obecność na Waszym ślubie.

Opis:
  • Papierowa saszetka z niezwykłym wypełnieniem. Wnętrze woreczka zapełnia garstka nasionek wielokwiatowych! Niezwykła forma prezencików dla gości, z pewnością wzbudzi ich zachwyt. Będzie to prezent, który dosłownie upiększy otoczenie. Opakowanie wypełniają różna nasionka, które odpowiednio zasadzone i pielęgnowane, nawet na parapecie zaczną wzrastać. W końcu już po jakimś czasie Waszym gościom weselnym zakwitnie wyjątkowa łąka! Różne, wielobarwne kwiatki sprawią, że goście poczują się niczym na łące, pełnej delikatnych traw i kwiatów. Widok ich własnej mini łąki wywoła pozytywne odczucia, a wspomnienia o ślubie i weselu od razu powrócą! Takim prezencikiem z pewnością skradniecie serce każdego gościa, który był na ślubie i weselu.
  • Opakowanie na nasionka jest papierowe, zamykane za sprawą etykietki samoprzylepnej, która jest okrągła. Naklejka ma biało-czarną barwy, które są głównymi kolorami kolekcji Młoda Para. Przedzielona, dzieli się na część białą z czarnymi napisami, oraz na czarną z białymi elementami. Takie zestawienie kolorystyczne nadaje bardzo ciekawego wyglądu całej aranżacji.
  • Etykieta jest personalizowana i oprócz motywu z kwiatami, na jej powierzchni pojawią się napisy:

Dziękujemy
imiona pary młodej
data

Zastosowanie:
  • Prezenty dla gości weselnych zawsze są mile widziane, zwłaszcza takie, które ich zaskoczą. Woreczek z nasionami polnych kwiatów niewątpliwie sprawią im radość, ale i będą oryginalną niespodzianką. Kwiaty, które wyrosną z niepozornych ziarenek, będą dla nich prawdziwym wyrazem życzliwości. Czyż widok delikatnych kwiatów nie działa pozytywnie? Dzięki tej wyjątkowej paczuszce wspomnienia o Waszym ślubie zaczną kiełkować wraz z nasionkami.
  • Etykieta na opakowaniu z darami natury w postaci kwiatowych nasionek nada pakunkowi eleganckiego wyglądu. Połączone ze sobą komponenty z kolekcji Młoda Para sprawią, że dekoracja na weselu będzie bardzo elegancka, a zarazem spójna i oczywiście gustowna. Połączenie różnych elementów jednym motywem graficznym i kolorystycznym sprawi, że goście będą pod wrażeniem pieczołowitości organizacji ślubu i wesela.
Wymiary:
  • Opakowanie: 12,5 cm x 7,5 cm.

Zobacz także