PASTYLKA miętowa w czekoladzie z bilecikiem Podziękowanie dla Gości Greenery
search
  • PASTYLKA miętowa w czekoladzie z bilecikiem Podziękowanie dla Gości Greenery

PASTYLKA miętowa w czekoladzie z bilecikiem Podziękowanie dla Gości Greenery

2,79 zł
Brutto
Pastylka miętowa oblana pyszną czekoladą będzie miłym gestem i podarunkiem dla gości. Poczętunek znajduje się na ozdobnym bileciku, który dodaje eleganckiego wyglądu.
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pastylka miętowa oblana pyszną czekoladą będzie miłym gestem i podarunkiem dla gości. Poczęstunek znajduje się na ozdobnym bileciku, który dodaje eleganckiego wyglądu.

Opis:
  • Okrągła pastylka z nadzieniem miętowym, oblana przepyszną czekoladą. Owinięte w sreberko w zielonym kolorze i srebrnymi napisami:
Pastylka miętowa w czekoladzie
  • Czekoladowo-miętowa pastylka przyczepiona jest do bilecika z białym tłem, na którym dodatkowo znajdują się zielone akcenty dekoracyjne oraz napisy z podziękowaniami dla gości.
  • Zielone detale na białym bileciku to nic innego, jak liściasta gałązka kultowej i bestsellerowej kolekcji Greenery, które urozmaica napis: Poczuj z nami miętę! Dziękujemy za przybycie. Treść doskonale pasuje do miętowego smaku pastylki oblanej czekoladą. Na odwrocie, w środku zielonego wianuszka z kolei jest napis: Udanej zabawy!
Zastosowanie:
  • Podziękowania dla gości, w tym również drobne słodycze na uroczystości ślubnej powinny wyróżniać się, chociażby opakowaniem i mieć nawet mały akcent, który jest skierowany bezpośrednio do gości. Jest to także ważne z perspektywy wyglądu, ponieważ nie rzadko drobne słodkości lądują na talerzach gości, jeszcze przed ich przybyciem na salę weselną. Powitanie każdego z uczestników ceremonii ślubnej, a potem wesela napisem Dziękujemy za przybycie, które dodatkowo jest urozmaicone cukierkiem, z pewnością wywoła pozytywne pierwsze wrażenie. Z takim, mimo że drobnym podarunkiem powitalnym goście poczują, że ich obecność jest dla Was ważna.
  • Znana i ceniona okrągła pastylka miętowa w czekoladzie deserowej to słodkość, na którą pokusi się każdy z gości. Bilecik z gałązką i napisami sprawia, że prezencik wygląda wytwornie.
  • Dzięki kolorystyce i elementom kolekcji Greenery czekoladka będzie również częścią dekoracji na stole. Bileciki z miętowymi krążkami będą pięknie prezentowały się obok wizytówek z kolekcji Greenery, w tle jutowego bieżnika.
Wymiary:
  • 7,5 cm x 10,5 cm.
Ważne:
  • Czekoladki należy przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
  • Minimalna możliwa do zamówienia liczba pastylek to 20 sztuk.

Zobacz także