Ślubny stempel z motywem gałązki i inicjałami Pary Młodej. Idealny gadżet do dekoracji zaproszeń, kopert.
search
  • Ślubny stempel z motywem gałązki i inicjałami Pary Młodej. Idealny gadżet do dekoracji zaproszeń, kopert.
  • Pieczątka ślubna z czarnym tuszem. Idealny gadżet do dekoracji ślubnej papeterii.
  • Pieczątka ślubna z czarnym tuszem. Idealny gadżet do dekoracji ślubnej papeterii.

PIECZĄTKA stempel ślubny do papeterii ślubnej Gałązka (+tusz)

50,98 zł
Brutto
Pieczątka ślubna z inicjałami nowożeńców i delikatnymi listkami to synonim prostoty i naturalnej elegancji. Stemplując ślubną papeterię unikalną pieczęcią, podkreślasz uroczysty charakter okazji spotkania w rodzinnym i przyjacielskim gronie. Inicjały nowożeńców są wykonane prostą czcionką z symbolicznym angielskim łącznikiem pośrodku. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pieczątka ślubna z inicjałami nowożeńców i delikatnymi listkami to synonim prostoty i naturalnej elegancji. Stemplując ślubną papeterię unikalną pieczęcią, podkreślasz uroczysty charakter okazji spotkania w rodzinnym i przyjacielskim gronie. Inicjały nowożeńców są wykonane prostą czcionką z symbolicznym angielskim łącznikiem pośrodku. Modna grafika liścia pod inicjałami Pani Młodej i Pana Młodego dopełnia wzór odciskany stemplem na różnych powierzchniach. Personalizacja jest możliwa, dzięki plastycznej masie kauczukowej, a pożądany kształt odbija się, gdy zamaczasz stempel w tuszu.

Opis:

  • Stempel ślubny z personalizacją ma bardzo szerokie zastosowanie. Wyjątkowy odcisk nowożeńców może zdobić zarówno papierowe dekoracje ślubne, jak być znakiem rozpoznawczym podczas wesela. Zastępując klasyczne winietki specjalną pieczątką, którą goście mogą odbić na nadgarstku, na pewno pozytywnie wszystkich zaskoczysz.
  • Dzięki ostemplowaniu pudełeczka z upominkami dla gości weselnych, nikt nie będzie miał wątpliwości dzięki komu i dlaczego może rozkoszować się słodką zawartością. W roli rekwizytu do fotobudki pieczątki sprawdzają się wyśmienicie. Im więcej atrakcji, tym lepsze wesele!
Zastosowanie:
  • Na pamiątkę udanego wesela goście często zachowują różne dekoracyjne drobiazgi. Dzięki personalizacji moment zaślubin i zabawy zachowają się w pamięci jeszcze dłużej. Podstemplowane zaproszenie schowane do szuflady nawet po latach przypomni świetną zabawę weselną.
  • Pamiątkowa pieczątka ślubna z inicjałami i listkami wbita do albumu na zdjęcia lub księgi pamiątkowej przysporzy wielu wzruszeń, zwłaszcza na rocznicę wyjątkowej ceremonii. Opieczętowane pudło na telegramy nawet po opróżnieniu z kart życzeniowych i banknotów może się przydać na cenne drobiazgi.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 7,4cm; średnica stempla: 4cm

Zobacz także