ZAWIESZKI na Wódkę personalizowane Aksamitne Złoto 10szt
search
 • ZAWIESZKI na Wódkę personalizowane Aksamitne Złoto 10szt
 • ZAWIESZKI na Wódkę personalizowane Aksamitne Złoto 10szt

ZAWIESZKI na Wódkę personalizowane Aksamitne Złoto 10szt

22,98 zł
Brutto
Zawieszka na alkohol z kolekcji Aksamitne Złoto jest minimalistyczną dekoracją, która uzupełni wystrój stołów weselnych. Jeśli chcecie zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół i stawiacie na kolorystykę beżową i pudrowy róż, to będzie to dla Was trafny wybór.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zawieszka na alkohol z kolekcji Aksamitne Złoto jest minimalistyczną dekoracją, która uzupełni wystrój stołów weselnych. Jeśli chcecie zadbać o każdy najdrobniejszy szczegół i stawiacie na kolorystykę beżową i pudrowy róż, to będzie to dla Was trafny wybór.

Opis:
 • Zawieszki na alkohol z kolekcji Aksamitne Złoto są wykonane na grubszym papierze. Na każdej z zawieszek znajduje się grafika róż w kolorze pudrowym i jasnoróżowym. Jak wiadomo, różowe róże są symbolem przyjaźni, a także wyrażają szlachetność uczuć i wdzięczność. Zatem świetnie nadają się jako element dekoracji weselnej. W końcu małżeństwo opiera się nie tylko na płomiennych uczuciach, ale również oddaniu i byciu dla siebie nawzajem w każdej potrzebie.
 • Jednocześnie dzięki pięknej zawieszce wyrażacie również wdzięczność gościom za przybycie. Na górze zawieszki, złotymi, drukowanymi literami będą wypisane imiona.
 • Poniżej znajdzie się słowo dziękujemy, pomiędzy dwoma dywizami. U dołu mniejszą czcionką zapiszemy także datę Waszego ślubu.
 • Zawieszka ma wykonany otwór, przez co łatwo ją zawiązać na tasiemce lub rzemyku. Wpisze się w weselny wystrój w stylu boho, romantyczny, czy rustykalny.
Zastosowanie:
 • Zawieszka na alkohol z kolekcji Aksamitne Złoto ozdobi szyjkę butelki przeznaczonej na wesele. Może znaleźć się na alkoholu stawianym na poszczególnych stolikach, a także mini butelkach z alkoholem. W drugim przypadku taki trunek może być formą prezentu i podziękowaniem dla każdego dorosłego gościa. Uzupełnieniem jeśli chodzi o dzieci, mogą być bańki mydlane z tej samej linii produktowej.
 • Zawieszka na alkohol może znaleźć się także na trunkach znajdujących się na dodatkowym stole z alkoholami. Taka forma serwowania alkoholu jest coraz częstsza na weselach. Alkohol z taką zawieszką może być doskonałą pamiątką udziału w uroczystości. Dzięki temu, że na zawieszce widnieje data, goście zawsze będą mogli przypomnieć sobie, kiedy to wydarzenie miało miejsce.
 • Alkohol z zawieszką stanie się ozdobą witryny w domu. Zawieszka pięknie skomponuje się z różanymi dekoracjami w sali weselnej. Stworzy monochromatyczne połączenie z tymi utrzymanymi w pudrowym i jasnoróżowym kolorze.
Wymiary:
 • 9 cm x 5 cm.

Ważne:
 • Minimalna możliwa do zamówienia liczba zawieszek to 2 zestawy, czyli 20 sztuk.
 • Zawieszki należy przewiązać samodzielnie rzemykiem.

Jak przyozdobić ślubne butelki z alkoholem?

Trudno wyobrazić sobie obecnie ślub bez alkoholu. Przyjęcie weselne jest zakrapiane różnymi trunkami. Klasyką będzie oczywiście wódka. Warto spersonalizować butelki z alkoholem, w czym pomoże zawieszka na alkohol weselny. Mogą znaleźć się na niej data zaślubin i imiona młodej pary. Wódka sama w sobie niczym się nie wyróżnia, do złudzenia przypomina wodę, stanowi przezroczysty płyn. Można jednak uatrakcyjnić butelki z alkoholem, idealnie nadaje się do tego zawieszka na wódkę weselną personalizowana. W ten sposób możliwe staje się zachęcenie do wznoszenia toastów na cześć nowożeńców.

Zawieszka na wódkę weselną sposobem na udekorowanie butelek

Jeśli butelka z alkoholem weselnym ma stać się ciekawą dekoracją, to warto przyozdobić ją zawieszką personalizowaną. Sprawdzi się także na naczynia wypełnione innymi alkoholami. W Polsce najpopularniejsza jest wódka, ale coraz więcej par serwuje na weselu również wino, whisky, rum czy gin. Za pomocą zawieszek można nie tylko udekorować butelki z alkoholem, ale też podziękować zaproszonym gościom za przybycie i wspólne celebrowanie tego ważnego wydarzenia w życiu pary młodej. Zaletą przyozdobienia butelek z alkoholem na stołach weselnych jest to, że wyglądają one bardzo elegancko, stanowią ciekawą atrakcję. Personalizowane zawieszki stały się obecnie wręcz modne, stanowią niebanalny trend na weselach. Można liczyć na szeroki wachlarz wyboru, niemalże nieograniczoną liczbę pomysłów na to, jak ma wyglądać zawieszka na wódkę ślubną z imionami. Nie ma problemu z jej dopasowaniem do motywu przewodniego wesela. O przyozdobieniu butelek z alkoholem warto pomyśleć, jeśli mają być one dekoracją na weselnym stole i prezentem dla gości od nowożeńców. Takie spersonalizowane trunki sprawdzają się rewelacyjnie w postaci nagród, jeśli na weselu są organizowane różne konkursy.

Jakie wybrać zawieszki na alkohol ślubny?

W przypadku butelek z wódką do ich przyozdobienia świetnie sprawdzają się zawieszki zawierające treść toastu, imiona pary młodej, datę zaślubin itd. Każdy może zdecydować o tym, co dokładnie znajdzie się na zawieszce/naklejce. Warto dopasować ją do motywu przewodniego wesela, aby uzyskać spójną całość. Modne są zawieszki wykonane z papieru, które mocuje się za pomocą specjalnego sznurka lub tasiemki. Zawieszki ślubne na alkohol są gotowe do użycia od razu, bo mają już przygotowane dziurki. Wystarczy jeszcze umieścić sznurek lub tasiemkę w otworze, aby móc zawiesić ozdobę. Ciekawym rozwiązaniem są zawieszki zawierające zabawne teksty, sprawdzą się idealnie do wywołania uśmiechu zadowolenia na twarzach gości. Na takie rozwiązanie warto zdecydować się przede wszystkim w przypadku wesela w stylu boho, romantycznym, rustykalnym. Istotne jest zadbanie o to, aby zawieszka miała nieprzeciętny design, bo bez tego nie stanie się unikalną ozdobą. Uniwersalne będą etykiety białe z odcieniami różu. Świetnie sprawdzają się zawieszki z motywem roślinnym, szczególnie kwiatowym. W przypadku wesela dobrym wyborem będą zawsze treści zarówno romantyczne, jak i zabawne. Warto wybrać etykiety dopasowane do charakteru pary młodej.

Zobacz także