TECZKA na dokumenty ślubne Słoneczna Cytryna
search
  • TECZKA na dokumenty ślubne Słoneczna Cytryna

TECZKA na dokumenty ślubne Słoneczna Cytryna

29,98 zł
Brutto
Teczka na dokumentację ślubną Słoneczna Cytryna to doskonały wybór dla tych par, które zdecydują się na dekorację sali weselnej elementami tej linii produktowej. Motyw gałązki drzewa cytrusowego świetnie wpisuje się w wesele, bowiem przynosi radość, energię, a dodatkowo symbolizuje szczęście i płodność, obfitość i bogactwo.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację ślubną Słoneczna Cytryna to doskonały wybór dla tych par, które zdecydują się na dekorację sali weselnej elementami tej linii produktowej. Motyw gałązki drzewa cytrusowego świetnie wpisuje się w wesele, bowiem przynosi radość, energię, a dodatkowo symbolizuje szczęście i płodność, obfitość i bogactwo.

Opis:
  • Teczka na dokumentację ślubną Słoneczna Cytryna jest niezwykle elegancka, ale i wpisuje się w naturalistyczny design. Na okładce widnieje oczywiście owocująca gałązka drzewa cytrusowego. Trzy soczyste cytryny przyciągają uwagę, podobnie jak delikatne zieleniące się liście, rozwinięte białe kwiaty czy pączki. Grafika jest tu mocna i dominująca, ale dzięki żywej kolorystyce od razu dodaje to chęci i energii do działania.
  • Teczka może służyć jako ślubny planner, a organizacja ślubu i wesela jest w końcu bardzo wymagająca i porcja soczystych kolorów na pewno doda pozytywnego „kopa”.
  • Poniżej grafiki widoczny jest niewielki napis: „Dokumenty Ślubne”. Poniżej znacznie większymi drukowanymi literami nadrukujemy Wasze imiona, które będą zapisane zieloną czcionką. Przedzielać je będzie, a zarazem łączyć słowo „oraz” zapisane niczym dzieło kaligrafa. W ten sam sposób będzie się prezentować data Waszego wielkiego dnia ślubu i wesela. Teczka jest wykonana z solidnego materiału i zapinana na rzepy.
Zastosowanie:
  • Teczka na dokumentację ślubną Słoneczna Cytryna będzie dopełnieniem uroczystości ślubnej w stylu boho lub orientalnym. W końcu elementy natury w każdym z nich, w dekoracjach i motywach są modnym trendem. Oczywiście będzie odpowiednia także na wesele w stylu ekologicznym.
  • Podpisanie dokumentów ślubnych czy to podczas ślubu konkordatowego, czy w urzędzie stanu cywilnego jest podniosłą chwilą. Akt małżeństwa może później trafić do teczki, którą małżonkowie na koniec podniosą wysoko do góry. Wtedy rozlegnie się aplauz gości, a wszystko zostanie uwiecznione przez fotografa.
  • Zatem teczka doskonale sprawdzi się jako rekwizyt do zdjęć ślubnych. Oczywiście warto, byście teczkę zamówili od razu, gdy wybierzecie datę, w końcu zegar tyka bardzo szybko. Ani się nie obejrzycie, a usłyszycie już kościelne dzwony czy też wezwanie na salę ślubów. Teczka przyda się Wam w czasie przygotowań. Będziecie gromadzić w niej niezbędną dokumentację, np. umowę z najemcą sali weselnej czy zespołem weselnym.
Wymiary:
  • teczka na dokumenty o rozmiarze A4.

Zobacz także