TECZKA na ślubne dokumenty Złoto-Granatowa
search
  • TECZKA na ślubne dokumenty Złoto-Granatowa

TECZKA na ślubne dokumenty Złoto-Granatowa

29,98 zł
Brutto
Teczka na dokumentację z eleganckiej kolekcji ślubnej złoto-granatowa jest oryginalnym, pięknym, a przy tym niezbędnym dodatkiem. Sprawdzi się dla każdej pary planującej ślub, ale i będącej już po ślubie. Szerokie spektrum zastosowania i do tego stylowa forma sprawiają, że trudno przejść obok niej obojętnie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumentację z eleganckiej kolekcji ślubnej złoto-granatowa jest oryginalnym, pięknym, a przy tym niezbędnym dodatkiem. Sprawdzi się dla każdej pary planującej ślub, ale i będącej już po ślubie. Szerokie spektrum zastosowania i do tego stylowa forma sprawiają, że trudno przejść obok niej obojętnie. A na tym zalety się nie kończą, bo dodatkowo możemy specjalnie dla Was wykonać personalizację.

Opis:
  • Teczka na dokumentację ślubną z motywem ozdobnym, który jest wizytówka kolekcji Złoto-granatowej ma w sobie klasykę, oryginalność, ale i nieco glamour. Cała oprawa dopracowana jest w każdym szczególe.
  • Na białym tle zostały umieszczone dekory w kolorze granatowym, które gdzieniegdzie przyjmują kolor wschodu słońca. Całość tworzy bardzo romantyczny efekt.
  • Jednocześnie na ich tle zostały umieszczone złote, linearne linie oraz okrągłe plamki. Te ostatnie przywodzą na myśl gwiazdy. Jednocześnie poza świetnym efektem wizualnym można doszukać się symboliki miłości i związku.
  • Aby móc cieszyć się szczęśliwym związkiem trzeba o niego dbać, bo nawet największą miłość może dopaść rutyna. Kropką nad "i" jest w tym przypadku personalizacja. Na teczce możemy umieścić wasze imiona połączone łącznikiem „oraz”. Zatem choć jesteście dwiema osobami, to od dnia ślubu musicie patrzeć zawsze w "jednym kierunku".
Zastosowanie:
  • Teczka na dokumentację ślubną ze złoto-granatową dekoracją na okładce jest stylowa i praktyczna. Otóż znajduje się na niej napis: "Dokumenty Ślubne". Zatem może służyć do przechowywania wszystkich zaświadczeniem i certyfikatów, które są potrzebne, by spełnić wymagania formalne.
  • Warto wykorzystać ją także po ślubie i trzymać w niej pamiątki pochodzące z Waszego wyjątkowego dnia. A gdy po ślubie przydarzy się Wam kłótnia czy nie będziecie umieć się porozumieć, to warto otworzyć teczkę i przypomnieć sobie co Was łączy. Czasami małe gesty dają duże znaczenie i rzeczywiście wspomnienia potrafią sprawić, że niesnaski pójdą w niepamięć. Ale i małe rzeczy mogą mieć duże znaczenie. W końcu teczka wydaje się niepozornym dodatkiem, a jednak jest absolutnym must have. Sama w sobie stanowi także dekorację salonu. Może służyć nawet do przechowywania magicznych chwil uwiecznionych na fotografiach.
Wymiary:
  • rozmiar A4.

Zobacz także