Pudełeczka na upominki dla gości. Posiadają złocone brzegi oraz etykiety z kolekcji Zauroczenie.
search
  • Pudełeczka na upominki dla gości. Posiadają złocone brzegi oraz etykiety z kolekcji Zauroczenie.
  • Pudełeczka na upominki dla gości. Posiadają złocone brzegi oraz etykiety z kolekcji Zauroczenie.

PUDEŁECZKA ze złotym brzegiem Zauroczenie 10szt (+etykieta)

24,98 zł
Brutto

Pudełeczka na upominki z kolekcji Zauroczenie sprawdzą się świetnie jako opakowanie prezentów dla gości, świadków czy rodziców. Warto w nie zainwestować i dopasować do pozostałych weselnych dekoracji. Wpisują się w stylistykę glamour i pięknie podkreślają uroczysty charakter wydarzenia, jakim jest Wasz ślub.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełeczka na upominki z kolekcji Zauroczenie sprawdzą się świetnie jako opakowanie prezentów dla gości, świadków czy rodziców. Warto w nie zainwestować i dopasować do pozostałych weselnych dekoracji. Wpisują się w stylistykę glamour i pięknie podkreślają uroczysty charakter wydarzenia, jakim jest Wasz ślub.

Opis:

  • Pudełeczka na upominki z kolekcji Zauroczenie to białe kartoniki w prostopadłościennym kształcie. Ich krawędzie są podkreślone złoceniami, co wpisuje te opakowania w stylistykę glamour. Wykonane są z dekoracyjnej tektury o większej gramaturze. Mają gładką powierzchnię. Do każdej sztuki dołączamy okrągłą etykietę z kolekcji Zauroczenie. Widnieje na niej grafika rozłożystych kwiatów piwonii na jasnoróżowym tle. Kwiaty są umieszczone na całym obwodzie koła. W środku znajdą się Wasze imiona zapisane dekoracyjną czcionką w kolorze fuksji. Pomiędzy nimi widoczny będzie łącznik „&”, który prezentuje się niczym znak wodny. Do pudełeczek można włożyć rozmaite drobiazgi i położyć przy nakryciu każdego gościa. Oczywiście pudełeczka pięknie skomponują się z innymi elementami z kolekcji Zauroczenie. Pudełeczka z prezentami mogą być także wręczane osobiście bądź przez starostów weselnych.

Zastosowanie:

  • Pudełeczka na upominki z kolekcji Zauroczenie na pewno sprawdzą się na czekoladki czy też krówki z tej samej linii projektowej. Na pewno pudełeczko jest eleganckie, a jednocześnie budzi ciekawość, co takiego znajduje się w środku. Można umieścić w nim także kamień przypisany do znaku zodiaku. Takie pudełeczko jest na tyle eleganckie, że można w nim umieścić także biżuterię przeznaczoną na prezent dla rodziców czy świadków. Może to być np. bransoletka, czy spinki do mankietów. Pudełeczka z upominkami mogą znaleźć się w dużym koszu na stole. Obok niego może znaleźć się tablica z podziękowaniem i zachęceniem do wzięcia upominku. Do takiego pudełeczka można włożyć także ciasteczko z wróżbą z kolekcji Zauroczenie. W ten sposób zyska się podwójną niespodziankę dla gości. Pudełeczka są na tyle eleganckie, że goście mogą je zachować na pamiątkę. Również Wy powinniście to zrobić, wszak każdy drobny element może przypominać Wam o najszczęśliwszym dniu w życiu.

Wymiary:

  • 6 cm x 3,5 cm x 5,5 cm

Ważne:
  • pudełeczka należy samodzielnie złożyć, nie wymaga to jednak użycia kleju.
  • minimalna możliwa do zamówienia liczba pudełeczek to 2 opakowania, czyli 20 pudełeczek,
  • w zestawie znajdują się opakowania oraz okrągłe etykiety do samodzielnego umieszczenia na wieczku.

Zobacz także