Podziękowanie dla rodziców z kolekcji Zauroczenie. Piękny upominek w postaci plakatu.
search
  • Podziękowanie dla rodziców z kolekcji Zauroczenie. Piękny upominek w postaci plakatu.
  • Podziękowanie dla rodziców z kolekcji Zauroczenie. Piękny upominek w postaci plakatu.

SERCE złote Podziękowanie dla Rodziców Zauroczenie

59,98 zł
Brutto

Serce dla rodziców z kolekcji Zauroczenie to piękny podarunek z okazji zawarcia przez Was związku małżeńskiego. W ten sposób podziękujecie im za ich wsparcie, troskę i opiekę przez całe dotychczasowe życie. Taki prezent na pewno wywoła łzy wzruszenia i podkreśla, że rodzice mają dla Was „złote serce”.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Serce dla rodziców z kolekcji Zauroczenie to piękny podarunek z okazji zawarcia przez Was związku małżeńskiego. W ten sposób podziękujecie im za ich wsparcie, troskę i opiekę przez całe dotychczasowe życie. Taki prezent na pewno wywoła łzy wzruszenia i podkreśla, że rodzice mają dla Was „złote serce”.

Opis:

  • Serce dla rodziców z kolekcji Zauroczenie to swego rodzaju dyplom i dekoracja umieszczona w białej, drewnianej ramie. Plakat ma piękny design. Widnieje na nim grafika kwiatów o rozłożystych płatkach, charakterystyczna dla linii projektowej kolekcji Zauroczenie. Kwiaty znajdują się w prawnym górnym i lewym dolnym rogu plakatu. Na górze nadrukujemy dekoracyjny napis: „Kochani Rodzice”. Poniżej znajdą się słowa: „Dziękujemy Wam za...” Treść podziękowań znajdzie się w wypukłym złotym sercu, a poszczególne wyrazy będą wytłoczone białą czcionką. Tworzą swoistą pochwałę za trud wychowania i przekazania wartości, dzięki którym możecie tworzyć szczęśliwy związek. Dziękujecie między innymi za: cierpliwość, dobre rady, wychowanie, życzliwość, szacunek, przywiązanie czy cudowne chwile. Serce jest w całości wypełnione, co symbolizuje, że nawet 1000 słów nie wyrazi Waszej wdzięczności. Poniżej nadrukujemy podpis, czyli Wasze imiona. Cały plakat utrzymany jest w eleganckim stylu i będzie stanowił piękną ozdobę.

Zastosowanie:

  • Serce dla rodziców z kolekcji Zauroczenie to prezent, który rodzice wyeksponują na honorowym miejscu w salonie. Znajdzie się na blacie komody albo regale. Możecie wręczyć ten plakat w ramie w czasie wesela w obecności wszystkich gości. Przy okazji wygłosicie kilka słów i podziękujecie rodzicom. Oczywiście taki plakat może być dodatkiem do innych drobnych prezentów. Na pewno dobrze skomponuje się z podarowaną z tej okazji biżuterią. Możecie np. wybrać spinki i bransoletki ze znakiem nieskończoności, co będzie oddawać Waszą bezgraniczną miłość, a ponadto świetnie komponować się z plakatem. Jeśli organizujecie wesele, w czasie którego goście siedzą przy osobnych stoliczkach, to na stoliku rodziców może stać taki upominek. Będzie jednocześnie wyróżnikiem stołu rodziców i dekoracją na sali weselnej. Skomponuje się z dekoracjami z kolekcji Zauroczenie, zarówno winietkami, jak i menu czy ciasteczkami z wróżbą.     
Wymiary:
  • A4.

Zobacz także