Efektowna księga gości z kolekcji Zauroczenie. Modny dodatek stołu.
search
  • Efektowna księga gości z kolekcji Zauroczenie. Modny dodatek stołu.
  • Efektowna księga gości z kolekcji Zauroczenie. Modny dodatek stołu.

INSTRUKCJA do księgi gości w złotej ramce Zauroczenie

19,98 zł
Brutto

Weselne dodatki sprawdzają się idealnie jeżeli chcecie mieć wszystko dopracowane pod każdym względem. Dlatego też koniecznie powinniście zakupić instrukcję. Dzięki niej zachęcicie gości do wpisania się do Waszej księgi pamiątkowej. Jednocześnie taka instrukcja świetnie się prezentuje i stanowi doskonałą dekorację sali.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Weselne dodatki sprawdzają się idealnie jeżeli chcecie mieć wszystko dopracowane pod każdym względem. Dlatego też koniecznie powinniście zakupić instrukcję. Dzięki niej zachęcicie gości do wpisania się do Waszej księgi pamiątkowej. Jednocześnie taka instrukcja świetnie się prezentuje i stanowi doskonałą dekorację sali.

Opis:

  • Instrukcja do księgi gości jest wykonana z wysokiej jakości papieru o dużej gramaturze. Dzięki temu jest sztywna i odporna na zginanie. Znajduje się na niej wspaniały kwiatowy dekor. Jest to symbol wdzięczności za przybycie na Wasz ślub i wesele, ale też podziękowanie za wpisanie się do księgi gości. Warto tutaj zwrócić uwagę na piękne zdobienia, gdzie dominują różne odcienie koloru fioletowego, co rzecz jasna prezentuje się niezwykle elegancko, a przy tym nawiązuje do symboliki lawendy, która oznacza miłość, wsparcie i szczęścia. Tego sobie i Waszym gościom zapewne życzycie. Na instrukcji znajduje się też słowo "dziękujemy" i słowa skierowane do gości z zachętą, by wpisali się do Waszej księgi pamiątkowej. Pod nimi umieścimy Wasze imiona i datę jednego z najszczęśliwszych dni w waszym życiu. Owa instrukcja znajduje się w złotej ramie, co wpisuje się w stylistykę glamour i sprawia, że cała sala zyskuje jeszcze więcej wyrafinowania.

Zastosowanie:

  • Instrukcja do księgi gości zachęca wszystkich uczestników przyjęcia do wpisania się do niej. Mogą napisać klasyczne życzenia, ale też dobre rady czy nawet podzielić się wspomnieniami na Wasz temat. Dzięki instrukcji księga pamiątkowa będzie widoczna i nie musicie obawiać się, że któryś z gości się nie wpisze. Warto dobrać do niej księgę gości z tym samym motywem, co stworzy harmonijną całość. Dekor kwiatowy pięknie będzie się komponować z dekoracjami w stylu prowansalskim, ale i klasycznym. Oczywiście musimy wspomnieć, że po weselu sama instrukcja będzie dla Was pamiątką. Będzie przypominała o Waszym dniu i szczęściu jakie wtedy odczuwaliście. Nie musicie jej umieszczać z innymi pamiątkami w np. kufrze, bo warto zawiesić ją na ścianie. Dzięki temu zyskacie kolejną dekorację salonu czy sypialni.

Wymiary:

  • 15 × 20 cm.

Zobacz także