Księga gości z zimowym motywem. Idealny dodatek na ślub.
search
  • Księga gości z zimowym motywem. Idealny dodatek na ślub.
  • Księga gości z zimowym motywem. Idealny dodatek na ślub.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Zauroczenie BIAŁE/CZARNE KARTKI

69,98 zł
Brutto

Księga gości z motywem kwiatowym pięknie się prezentuje. To obowiązkowy dodatek na każdym weselu. Dzięki niej zdobędziecie nowe wspomnienia, a czytanie wpisów sprawi Wam wiele radości. Świetna estetyka i wysoka jakość wykonania sprawiają, że to must have i dodatek, obok którego trudno przejść obojętnie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga gości z motywem kwiatowym pięknie się prezentuje. To obowiązkowy dodatek na każdym weselu. Dzięki niej zdobędziecie nowe wspomnienia, a czytanie wpisów sprawi Wam wiele radości. Świetna estetyka i wysoka jakość wykonania sprawiają, że to must have i dodatek, obok którego trudno przejść obojętnie.

Opis:

  • Księga gości utrzymana jest w fenomenalnej estetyce. Na okładce znajduje się dekor ukazujący kwiaty, które są wyrazem łączącej Was miłości. To także symbolika podziękowań, które kierujecie do wszystkich gości weselnych.
  • Połączenie subtelnych odcieni fioletu z tymi w intensywniejszej tonacji pięknie się prezentuje na tle jaśniejszego tła. W centralnej części umieścimy personalizację. Będą to Wasze imiona wykonane dekoracyjną czcionką. Poniżej zaś znajdzie się data jednego z najszczęśliwszych dni w Waszym życiu.
  • W środku znajdują się kartki w kolorze białym lub czarnym, co także sprawia, że taki dodatek jest unikalny i nieco zaskakuje. Jest tam sporo miejsce na wpisy, dlatego każdy z gości może wykazać się kreatywnością. Do tego wszystkiego warto zwrócić uwagę na okładkę, która jest mocna i odporna na zagniecenia.

Zastosowanie:

  • Księgę gości warto umieścić w widocznym miejscu. Może znajdować się na stoliku zaraz przy wejściu. Aby jeszcze bardziej przyciągała uwagę, warto obok niej umieścić instrukcję z tym samym kwiatowym motywem, którą znajdziecie w naszej ofercie. W takiej księdze goście weselni mogą napisać życzenia, ale i dobre rady. Na pewno ich czytanie już w domu sprawi Wam sporo frajdy, niekiedy pojawi się śmiech, a czasem i łzy wzruszenia. Księga gości jest też świetnym prezentem dla narzeczonych, szczególnie, że czeka ich dużo wydatków, a taki dodatek na pewno im się spodoba. Księga gości jest pamiątką na długie lata. Każdego roku w dzień rocznicy ślubu możecie czytać życzenia i sprawdzać, czy już wszystkie się spełniły. A jeżeli będziecie organizować np. stalową rocznicę, to zawsze możecie poprosić gości o ponowne wpisanie się. Ale możecie tez urządzić zabawę. Będziecie czytać wpis, a inni będą zgadywać, kto jest jego autorem. Salwy śmiechu gwarantowane.
Wymiary:
  • format A4,
  • liczba stron: 100.

Zobacz także