Personalizowana księga na wpisy gości. Posiada personalizację na okładce.
search
  • Personalizowana księga na wpisy gości. Posiada personalizację na okładce.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Forever Together BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga gości Forever Together to dodatek, który będzie dodatkową ozdobą sali weselnej. Jest zarazem kolejną atrakcją dla gości. Warto w nią zainwestować, aby mieć wspaniałą pamiątkę z tego jakże szczęśliwego dnia.      

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga gości Forever Together to dodatek, który będzie dodatkową ozdobą sali weselnej. Jest zarazem kolejną atrakcją dla gości. Warto w nią zainwestować, aby mieć wspaniałą pamiątkę z tego jakże szczęśliwego dnia.      

Opis:

  • Księga gości Forever Together jest niezwykle elegancka. Biała twarda oprawa z pięknym dekorem przyciąga uwagę. Widnieje na niej grafika kwiatów o rozłożystych pąkach z zielonym przybraniem. Całość utrzymana jest w kolorach różu, jasnego różu, fioletu. Kwiaty są przesłonięte figurą rombu. Jej krawędzie są podkreślone ciemnoróżowym kolorem. Wewnątrz znajduje się napis „Księga Gości”. Ponadto umieścimy tam także Wasze imiona oraz datę najważniejszego dnia w Waszej dotychczasowej wspólnej drodze życia.
  • Wewnątrz księgi mogą znaleźć się białe lub czarne kartki. Druga wersja jest nietuzinkowa. W takim przypadku należy wybrać fluorescencyjny złoty lub srebrny pisak, który najlepiej będzie kontrastował z tłem. Na pewno taka księga gości będzie niezwykle dekoracyjna, choć w białej wersji też będzie prezentować się świetnie. W księdze jest mnóstwo miejsca na wpisy i wspomnienia gości, zatem każdy chętny będzie mógł zostawić swój ślad.          

Zastosowanie:

  • Księga gości Forever Together może zostać położona na mniejszym stoliku w sali weselnej albo przed wejściem na salę. W drugim przypadku można zapewnić gościom bardziej komfortowe warunki, bez nadmiernego zgiełku. Zatem, jeśli jest taka możliwość, warto to zrobić. Jednak nie może zabraknąć tablicy informacyjnej z zachętą do zostawienia życzeń czy też po prostu kilku słów. W końcu gdy księga będzie poza salą goście mogą jej nie zauważyć. Zresztą w sali także warto zaznaczyć jej obecność.
  • Goście będą mogli wpisywać do niej anegdoty związane z Wami, wierszowane życzenia, a nawet rady małżeńskie. Wszystko jest tutaj dozwolone, a im kreatywniejsze wpisy, tym większa Wasza frajda z ich czytania. Dzieci w księdze mogą zostawić rysunki, co będzie dodatkową ozdobą. Zatem poza długopisem obok księgi możecie zostawić flamastry lub kredki. Po księgę możecie sięgnąć przy okazji rocznicy ślubu i przypomnieć sobie wyjątkowe chwile.    
Wymiary:
  • format A4,
  • liczba stron: 100.

Zobacz także