Zimne ognie w kształcie serc z personalizowanymi bilecikami z kolekcji Fioletowy Ślub
search
 • Zimne ognie w kształcie serc z personalizowanymi bilecikami z kolekcji Fioletowy Ślub
 • Zimne ognie w kształcie serc z personalizowanymi bilecikami z kolekcji Fioletowy Ślub
 • Zimne ognie w kształcie serc z personalizowanymi bilecikami z kolekcji Fioletowy Ślub
 • Zimne ognie w kształcie serc z personalizowanymi bilecikami z kolekcji Fioletowy Ślub

ZIMNE OGNIE W KSZTAŁCIE ♥ 4szt Iskierki Miłości Fioletowy Ślub

18,98 zł
Brutto

Iskierki z kolekcji Fioletowy Ślub to po prostu zimne ognie w dekoracyjnej odsłonie. Mogą być one świetnym prezentem dla gości weselnych czy też dopełnieniem weselnej zabawy. W naszej ofercie zakupicie pakiet czterech sztuk w przystępnej cenie!     

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 4.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Iskierki z kolekcji Fioletowy Ślub to po prostu zimne ognie w dekoracyjnej odsłonie. Mogą być one świetnym prezentem dla gości weselnych czy też dopełnieniem weselnej zabawy. W naszej ofercie zakupicie pakiet czterech sztuk w przystępnej cenie!     

Opis:

 • Iskierki z kolekcji Fioletowy Ślub są wyjątkowymi zimnymi ogniami. Mają bowiem kształt serca. Na druciku, na którym się znajdują umieścicie etykietę, którą do nich dołączamy. Widnieje na niej napis „Iskierki Miłości”, a także bogata grafika białych i fioletowych kwiatów. W dolnej części etykiety znajdzie się napis „Dziękujemy”, a także Wasze imiona i data ślubu i wesela. Napisy będą utrzymane w szaro-fioletowej tonacji kolorystycznej. Etykieta nabita na patyczek dodaje temu prezentowi elegancki design. W ten sposób pokazujecie, że dzielicie się z gośćmi swoją radością z powodu zawartego ślubu. Iskierki są duże i dzięki temu, że są w kształcie serca po odpaleniu będą prezentować się naprawdę wyjątkowo. Oczywiście ten moment warto zostawić na wieczór, bowiem wtedy jest najlepszy efekt.        

Zastosowanie:

 • Iskierki z kolekcji Fioletowy Ślub mogą mieć bardzo różnorodne zastosowanie. Przede wszystkim goście mogą zabrać je ze sobą do domu i właśnie w domu przy lampce szampana wznieść toast za Was, a także za swoją miłość czy rodzinę. Oczywiście iskierki mogą mieć zastosowanie zaraz po ślubie albo na weselu. W pierwszym przypadku sprawdzą się, gdy organizujecie wesele w okresie zimowym po południu. Wtedy jak wiadomo około godziny szesnastej-siedemnastej jest już ciemno i wyjście z kościoła może być jeszcze bardziej uroczyste. Starościna może rozdać wszystkim iskierki. Utworzą dla Was szpaler przed budynkiem, gdy będziecie wychodzić. Iskierki z kolekcji Fioletowy Ślub możecie wykorzystać wewnątrz na weselu, o ile uzyskacie zgodę właściciela. Wtedy czy to przy pierwszym tańcu czy podziękowaniach dla rodziców wszyscy mogą trzymać w dłoniach zapalone iskierki z kolekcji Fioletowy Ślub. Moment zapalania iskierek możecie zostawić również na później, gdy planujecie przed budynkiem pokaz laserowy lub pokaz sztucznych ogni. 
Wymiary:
 • zestaw zawiera 4 zimne ognie w kształcie serca,
 • długość całkowita: 16 cm.
Ważne:
 • podczas odpalania zimnych ogni należy zachować szczególną ostrożność,
 • przed użyciem zapoznaj się z instrukcją, która znajduje się na opakowaniu zbiorczym.

Zobacz także