Instrukcja do księgi gości. Idealny dodatek na ślub.
search
  • Instrukcja do księgi gości. Idealny dodatek na ślub.

INSTRUKCJA do księgi gości w białej ramce Błękitny Ślub

19,98 zł
Brutto

Instrukcja do księgi gości z kolekcji Błękitny Ślub to piękne dopełnienie aranżacji sali weselnej. Dzięki niej stolik z księgą będzie prezentował się bardziej reprezentacyjnie.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Instrukcja do księgi gości z kolekcji Błękitny Ślub to piękne dopełnienie aranżacji sali weselnej. Dzięki niej stolik z księgą będzie prezentował się bardziej reprezentacyjnie.

Opis:

  • Instrukcja do księgi gości z kolekcji Błękitny Ślub zawiera podziękowanie za przybycie, prośbę o wpisanie się do księgi, a także podziękowanie za wpis. Rozpoczyna się od zwrotu Drodzy Goście. Jest on zapisany większą czcionką, dekoracyjną i pochyłą. Dzięki temu zwraca na siebie uwagę. Goście z ciekawością zaczną czytać treść. Jest ona zapisana drukowanymi literami, co ułatwi jej odczytanie. Poniżej zapiszemy Wasze imiona oraz mniejszą czcionką – datę Waszego ślubu. Instrukcja do księgi gości jest dodatkowo ozdobiona grafiką niebieskich i beżowych kwiatów, które otaczają wszystkie krawędzie. Jest zapisana na dekoracyjnym papierze i znajduje się w białej, ramie.

Zastosowanie:

  • Jeżeli kupujecie księgę gości z kolekcji Błękitny Ślub, to naturalnym uzupełnieniem do niej będzie instrukcja. Dzięki niej goście będą wiedzieli, czego od nich oczekujecie. Ochoczo przystąpią do wpisywania życzeń do księgi gości. Instrukcja do księgi gości zwraca uwagę eleganckim designem. Nie będziecie musieli podchodzić do każdego z gości z osobna, by poprosić o wpis. Oczywiście, choć prosicie o życzenia, to goście mogą wykazać się własną inwencją i wpisać do księgi także małżeńskie rady dla Was. Instrukcja do księgi gości z kolekcji Błękitny Ślub, podobnie jak sama księga, stanie się dla Was później piękną pamiątką ze ślubu.   

Wymiary:

  • 15 × 20 cm.

Zobacz także