Księga gości weselnych z błękitnym motywem. Piękny dodatek ślubny z personalizacją.
search
  • Księga gości weselnych z błękitnym motywem. Piękny dodatek ślubny z personalizacją.

KSIĘGA GOŚCI weselnych Błękitny Ślub BIAŁE/CZARNE KARTKI

44,98 zł
Brutto

Księga gości z kolekcji Błękitny Ślub to właściwie niezbędnik przyjęcia weselnego. Później staje się piękną pamiątką z dnia ślubu i wesela, do której chętnie będziecie wracać przy różnych okazjach.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolor kartek KSIĘGA GOŚCI: Białe kartki
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Księga gości z kolekcji Błękitny Ślub to właściwie niezbędnik przyjęcia weselnego. Później staje się piękną pamiątką z dnia ślubu i wesela, do której chętnie będziecie wracać przy różnych okazjach.

Opis:

  • Księga gości weselnych z kolekcji Błękitny Ślub jest w twardej oprawie. Na okładce widnieje piękna grafika niebieskich i beżowych kwiatów. Mogą być one inspiracją dla bukietu panny młodej, ale i kwiecistych dekoracji na ślubie i weselu. Dzięki temu wszystkie elementy będą ze sobą współgrać. Wiadomo, że kolor niebieski ma przynieść szczęście młodej parze. Ma również zapewnić małżeńską wierność. Ponadto po prostu pięknie komponuje się z bielą. Na środku okładki księgi gości z kolekcji Błękitny Ślub widoczna jest figura heksagonu. To w niej umieścimy personalizację. Zatem znajdzie się tam nadruk Waszych imion, a także daty najważniejszego dnia w Waszym dotychczasowym wspólnym życiu. Pomiędzy imionami, a datą będzie też duży napis Księga Gości zapisany elegancką kursywą. Nad Waszymi imionami widnieć będzie grafika oliwnej gałązki.

Zastosowanie:

  • Chcecie poprosić swoich gości o zostawienie na pamiątkę życzeń czy kilku słów dobrych małżeńskich rad? Zainwestujcie w księgę gości z kolekcji Błękitny Ślub. To nie tylko kwintesencja elegancji, ale również sporo miejsca na złote myśli zaproszonych na wesele osób. Przy odczytywaniu zapisów z księgi gości na pewno się wzruszycie, a nie raz będziecie także śmiać się do rozpuku. Księga gości z kolekcji Błękitny Ślub stanie się Waszą ulubioną pamiątką, do której będziecie wracać w czasie rocznic ślubu, ale również wtedy, gdy na Waszej wspólnej drodze pojawią się przeszkody. Dzięki wspomnieniom w niej zawartych uświadomicie sobie jak bardzo się kochacie.
Wymiary:
  • format A4,
  • liczba stron: 100.

Zobacz także