Album welurowy na wpisy gości i zdjęcia ze ślubu.
search
  • Album welurowy na wpisy gości i zdjęcia ze ślubu.
  • Księga gości z welurową okładką.
  • Księga gości z białymi kartkami i półpergaminem.
  • Album welurowy na wpisy gości i zdjęcia ze ślubu.

ALBUM KSIĘGA welur na zdjęcia i wpisy weselne Ślubuję Ci Miłość

89,98 zł
Brutto
Wyjątkowy album na pamiątkowe zdjęcia i wpisy gości weselnych będzie po latach wspaniałą pamiątką dla małżonków. Welurowa okładka albumu przyciągnie wzrok każdego gościa i zachęci do pozostawienia pozdrowień dla nowożeńców.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Szary
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wyjątkowy album na pamiątkowe zdjęcia i wpisy gości weselnych będzie po latach wspaniałą pamiątką dla małżonków. Welurowa okładka albumu przyciągnie wzrok każdego gościa i zachęci do pozostawienia pozdrowień dla nowożeńców.

Księga gości weselnych w tym wydaniu to piękna oprawa i solidne wnętrze. Okładka ma welurową powierzchnię w eleganckich kolorach do wyboru. W środku znajdują solidne kartki, które nadają się do zamieszczania na nich wpisów, jak i do wklejania zdjęć. Między każdą kartką jest arkusz pergaminu, który zabezpieczy kartki i zdjęcia przed sklejaniem się. Na okładce  umieścimy napis, który uzupełnimy personalizacją w postaci imion nowożeńców oraz daty ślubu. Główną część okładki zajmie tekst, który otwiera przysięgę małżeńską: Ślubuję Ci miłość ... Grawerowany napis wygląda niczym ręcznie wykonany.

Album na pamiątkowe zdjęcia i wpisy gości weselnych będzie w przyszłości bezcenną pamiątką. Dzięki temu, że karty wewnątrz albumu są grube i na dodatek przedzielone pergaminem to idealnie się nadają do wklejania zdjęć. A już na zabawie weselnej znajdzie się ich sporo, zwłaszcza gdy planujecie postawić fotobudkę bądź zaprosić gości do robienia sobie zdjęć instaxem. Dzięki takim atrakcjom weselnym goście będą mogli zrobić sobie zdjęcie i bezpośrednio wkleić do księgi pamiątką. Zdjęcia oraz życzenia od weselników będą czymś wyjątkowym. Za każdym razem gdy małżonkowie sięgną po album ze wspomnieniami weselnymi, wspomnienia będą na wyciągnięcie ręki. Piękny i głęboki kolor przyciągnie uwagę każdego gościa, który będzie dokonywał wpisu. Trwały, grawerowany napis okładce przetrwa próbę czasu i będzie zachwycał kunsztownym wykonaniem przez wiele lat.

Wymiary:
  • rozmiar 23,5 x 23,5 cm,
  • 80 stron (40 kartek).

Zobacz także