Scyzoryk dla świadka z napisem na czarnej obudowie Super Świadek
search
  • Scyzoryk dla świadka z napisem na czarnej obudowie Super Świadek
  • Scyzoryk dla świadka z napisem na czarnej obudowie Super Świadek

SCYZORYK / BRELOK Prezent dla Świadka

12,98 zł
Brutto
Świadek czyli człowiek do zadań specjalnych zasługuje na szczególne podziękowania. Możecie go obdarować przydatnymi i praktycznymi gadżetami. Z pewnością scyzoryk z możliwością przypięcia do kluczy przyda mu się niejednokrotnie
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Świadek czyli człowiek do zadań specjalnych zasługuje na szczególne podziękowania. Możecie go obdarować przydatnymi i praktycznymi gadżetami. Z pewnością scyzoryk z możliwością przypięcia do kluczy przyda mu się niejednokrotnie

Opis:
  • Wielofunkcyjny scyzroyk z czarną obudową, w której znajdują się końcówki. Na jednej stronie obudowy widnieje napis Super Świadek opatrzony symbolem zakręconych wąsów. Scyzoryk wyposażony jest w metalowe kółko, dzięki któremu można go przypiąć do kluczy bądź saszetki z niezbędnymi gadżetami.
  • Gadżet dla świadka posiada cztery fukcyjne, wysuwane końcówki. Scyzryk więc można użyć jako otwieracz do butelek, nożyk, miarka i pilniczek z zaostrzoną końcówką.
Zastosowanie:
  • Scyzoryk z zawieszką do kluczy to fajny gadżet, który możecie sprezentować świadkowi, zarówno przed, jak i po ślubie. Z pewnością już podczas przygotowań ślubnych wykarze się swoim zaangażowaniem na tyle, że zasłuży na drobny upominek z napisem Super Świadek.
  • Syzoryk możecie włączyć jako część większego zestawu, który planujecie wręczyć jako podziękowanie na uroczystości weselnej. W ofercie znajdziecie również skarpetki z napisem Super Świadek, które wraz ze scyzorykiem i ulubionym piwem świadka stworza piękny zestaw. Elegancki, a zarazem szykowny napis będzie świadkowi przypominał o tym, w jak ważny był jego udział w najważniejszym dla Was dniu.
Wymiary:
  • Scyzoryk zapakowany jest w czare eleganckie pudełko o wymiarach: 5 cm x 11 cm x 1 cm.

Scyzoryk na prezent dla świadka

Ślub, choć kojarzy się przede wszystkim ze wzruszeniem, pysznym jedzeniem, czy szaleństwem na parkiecie do białego rana, wiąże się także z ogromną ilością stresu, obowiązków, a także wyzwań. Co więcej, dla Pary Młodej zawarcie związku małżeńskiego oznacza także kres życia samotnego singla, co niewątpliwie wiąże się ze zmianą stylu funkcjonowania. Moment, w którym zakochani mogą stanąć obok siebie na ślubnym kobiercu, to chwila na to, aby w końcu złapać oddech po długich i wyczerpujących miesiącach spędzonych na przygotowaniach. Łatwo w tym wszystkim zapomnieć o bliskich, którzy przez ten czas służyli wsparciem i pomagali w organizacji całego przedsięwzięcia. Świadkowie to osoby, którym bez wątpienia należy się ogromne podziękowanie za cały trud włożony w pomoc zakochanym. Doskonałym sposobem na docenienie bliskiej osoby jest podarowanie jej drobnego upominku. Znakomicie sprawdzi się w tym przypadku scyzoryk brelok dla świadka – szczególnie jeśli obdarowany ceni sobie przydatne i praktyczne gadżety.

Szczególny prezent dla wyjątkowej osoby

Dostępny w naszym sklepie internetowym wielofunkcyjny scyzoryk opatrzony jest napisem Super Świadek oraz symbolem wąsów. Ciężko wyobrazić sobie bardziej męski prezent, prawda? Obdarowany tym upominkiem mężczyzna z pewnością poczuje się ważny i doceniony. Nic w tym dziwnego – bez jego obecności ślub nie miałby prawa się udać! Wiele osób zastanawia się, jaki podarunek można wręczyć świadkowi, aby podziękować mu za wszystko, co zrobił dla Pary Młodej podczas przygotowań do ceremonii zawarcia związku małżeńskiego. Wybrany prezent może być albo praktyczny, albo śmieszny – wszystko zależy od upodobań zarówno kupującego, jak i samego świadka. Osoby, które cenią sobie funkcjonalne prezenty, bez dwóch zdań będą zadowolone, jeśli otrzymają scyzoryk na prezent dla świadka.

Scyzoryk Super Świadek – idealny prezent

Oferta naszego sklepu internetowego pełna jest ciekawych pomysłów na prezent. Szczególnie dużym zainteresowaniem cieszy się obecnie mini scyzoryk – brelok dla świadka. Ten wielofunkcyjny gadżet z powodzeniem da się przypiąć do kluczy, dzięki czemu już zawsze będzie pod ręką zawsze wtedy, kiedy okaże się potrzebny. Scyzoryk można wręczyć świadkowi zarówno przed ceremonią, jak i po. Doskonale sprawdzi się także, jako część większego zestawu – na przykład w pakiecie ze stylowymi skarpetkami Super Świadek lub ulubionym trunkiem. Niezależnie jednak od wyboru, obdarowana osoba z pewnością ucieszy się z takiego prezentu.

Zobacz także