PUDEŁKO na alkohol drewno Podziękowanie Ślubne dla Rodziców
search
  • PUDEŁKO na alkohol drewno Podziękowanie Ślubne dla Rodziców

SKRZYNKA na wino czarna Podziękowanie Ślubne dla Rodziców

79,98 zł
Brutto
Elegancka skrzynia na wino to adekwatne do okoliczności opakowanie na prezentowy alkohol w ramach podziękowań ślubnych dla rodziców od nowożeńców.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancka skrzynia na wino to adekwatne do okoliczności opakowanie na prezentowy alkohol w ramach podziękowań ślubnych dla rodziców od nowożeńców.

Opis:
  • Stylowa skrzynka na wino z drewna z wierzchu jest czarna, w środku natomiast zachowany jest jej naturalny, drewniany kolor. Jest podłużna i ma odchylane do tyłu wieczko. W środku zmieści się butelka z ulubionym winem rodziców. Wewnątrz skrzynki, na klapie umieścimy ozdobną kartę w biało-czarnej konfiguracji kolorystycznej i graficznej. Na niej z kolei znajdą się również podziękowania dla rodziców.
  • Karta dzieli się na dwie części - białą oraz czarną. Na czarnym pasie elementy graficzne oraz napisy mają biały kolor, a na białym pasie na odwrót. Całość tworzy wyjątkowo elegancką całość. Na krawędziach znajdują się kwiaty, które są charakterystyczne dla kolekcji Młoda Para. W środku z kolei znajdą się słowa podziękowań dedykowane rodzicom:
Kochani Rodzice
dziękujemy
ZA KAŻDĄ CUDOWNĄ CHWILĘ,
ZA KAŻDY UŚMIECH,
ZA TO, ŻE JESTEŚCIE!
Imię Młodej Pary
Data ślubu

Zastosowanie:
  • Skrzynka na wino z wyjątkową wklejką wewnątrz to wspaniała oprawa na ulubione wino rodziców. Podziękowanie ślubne zawsze wymaga specjalnych rozwiązań i nietuzinkowych pomysłów na to, aby prezentowały się wyjątkowo i nawiązywały do okoliczności. Czarna podłużna skrzynka będzie się świetnie prezentowała.
  • Rodzice, choć mogą się spodziewać, że w podłużnej szkatułce skrywa się butelka z ich ulubionym winem, to już podziękowań ukrytych wewnątrz z pewnością nie. Te z pewnością ich zaskoczą, wzruszą i będą miłym dla nich miłym dopełnieniem do prezentu.
  • Warto wspomnieć, że zachowana kolorystyka w klasycznym połączeniu bieli oraz czerni prezentuje się bardzo elegancko i idealnie pasuje do ślubnej oprawy. Czarne i białe akcenty idealnie się uzupełnią i sprawiają, że wino będzie miało niesamowitą oprawę jako prezent dla rodziców w ramach podziękowań ślubnych.
Wymiary:
  • skrzynia: 36 cm x 11 cm x 9,5 cm.

Zobacz także