BILECIK z imionami pary młodej i datą ślubu - podziękowanie ślubne dla gości
search
 • BILECIK z imionami pary młodej i datą ślubu - podziękowanie ślubne dla gości
 • BILECIK z imionami pary młodej i datą ślubu - podziękowanie ślubne dla gości
 • BILECIK z imionami pary młodej i datą ślubu - podziękowanie ślubne dla gości

BILECIK podziękowanie dla gości weselnych Bukiet Ślubny

1,50 zł
Brutto
Przygotowując podziękowanie dla gości weselnych, warto do prezentu lub nakrycia dołączyć bilecik z podziękowaniem. Jeśli Wasz ślub i wesele utrzymane są w biało-różowej kolorystyce, to do kompozycji florystycznych, choćby na stołach weselnych pasować będą bileciki z podziękowaniami dla gości weselnych z kolekcji Bukiet Ślubny.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 20.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Przygotowując podziękowanie dla gości weselnych, warto do prezentu lub nakrycia dołączyć bilecik z podziękowaniem. Jeśli Wasz ślub i wesele utrzymane są w biało-różowej kolorystyce, to do kompozycji florystycznych, choćby na stołach weselnych pasować będą bileciki z podziękowaniami dla gości weselnych z kolekcji Bukiet Ślubny. Niby to tylko kawałek ozdobnego papieru z nadrukiem, a jednak dodaje aranżacji stołu prestiżu i elegancji.

Opis:
 • Bilecik z podziękowaniem z kolekcji bukiet ślubny to papier o większej gramaturze, który jest dwustronnie drukowany. Ma prostokątny kształt. Ze względu na dwustronne drukowanie można go położyć na nakryciu czy prezencie jedną bądź drugą stroną. Z jednej strony znajdzie się napis: „Dziękujemy, że jesteście z nami w tak ważnym dla nas dniu”. Słowo „dziękujemy” jest oddzielone od reszty zdania i znajduje się samodzielnie w jednym wierszu, wyróżnione dekoracyjną kursywą, a w kolejnym widnieją pozostałe słowa zapisane drukowanymi literami.
 • Ponadto w przeciwległych krawędziach bileciku widać grafikę rozłożystych różowych kwiatów róż z zielonym przybraniem. Są one lekko rozmyte niczym akwarela. Taka sama grafika widnieje z drugiej strony bileciku. Na środku nadrukujemy Wasze imiona zapisane ozdobną kursywą, a poniżej prostą czcionką datę Waszego ślubu. Bilecik z podziękowaniem będzie urozmaicał aranżację każdego nakrycia.
Zastosowanie:
 • Bileciki na stoły weselne możecie położyć na deserowych talerzykach. Świetnie skomponują się z wizytówkami na wesele przygotowanymi w podobnej estetyce. Położenie bileciku na prezent, np. na pudełeczko ze słodką zawartością także może być dobrą opcją.
 • Bileciki z podziękowaniami dla gości weselnych mogą również stać się bilecikami na ciasto weselne. W tym przypadku można położyć je na pudełkach z ciastem albo nawet włożyć po wieko do środka. Taki element na ślub i wesele ma zatem wszechstronne zastosowanie.
Wymiary:
 • 8,5 cm x 5,5 cm.
Ważne:
 • Minimalna możliwa do zamówienia liczba bilecików to 20 szt.

Zobacz także