Elegancki zegar personalizowany z imionami nowożeńców i podziękowaniem, prezent dla rodziców
search
  • Elegancki zegar personalizowany z imionami nowożeńców i podziękowaniem, prezent dla rodziców

ZEGAR szklany z dedykacją Podziękowanie ślubne dla rodziców od nowożeńców

85,98 zł
Brutto
Elegancki i pięknie zdobiony zegar na okrągłej tarczy to wyjątkowy prezent, jaki możecie podarować rodzicom w ramach podziękowań ślubnych

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancki i pięknie zdobiony zegar na okrągłej tarczy to wyjątkowy prezent, jaki możecie podarować rodzicom w ramach podziękowań ślubnych

Opis:
  • Zegar okrągły ścienny, ze szklaną tarczą. Mechanizm zegara tworzą klasyczne trzy wskazówki określające godzinę, minutę i sekundę. Na szklanej powierzchni, która pokryta jest mlecznobiałą powłoką, znajduje się zdobienie oraz jednocześnie tło, a także dedykację.
  • Na zegarze widnieją barwne plamy, które przypominają rozlaną farbę akwarelową w niebieskim i delikatnie różowym kolorze. Efekt rozmytej akwareli dopełnia także wrażenie, jakby farby się przenikały, a zarazem mieszały. Połączone z delikatnie przezroczystym białym tłem barwy tworzą wyjątkową paletę barw na tarczy zegara.
  • Na akwarelowym tle znajduje się także napis, który czyni zegar wyjątkowym podziękowaniem ślubnym. W górnej części znajduje się dedykacja: Kochani Rodzice, w dolnej części natomiast miejsce zajmie dalsza część tekstu:
Dziękujemy za Wasz bezcenny czas
imiona nowożeńców
  • Napisy mają bardzo dekoracyjny krój i kolor, który przypomina złoty. Treść podziękowania, które nawiązuje do czasu, jaki rodzice poświęcili dzieciom na ich wychowanie,  idealnie pasuje do formy prezentu, czyli zegara. Prezent ma charakter również metaforyczny i niesie ze sobą symboliczne znaczenie.
Zastosowanie:
  • Zegar to nie tylko część wystroju wnętrz może to być również prezent o szczególnym znaczeniu. Dedykacja na tarczy zegara, która wyraża podziękowania dla rodziców, sprawia, że staje się on wyjątkowym darem. Jako młoda para, która właśnie zaczęła nowy etap i zaczyna swoją wspólną życiową drogę, warto wyrazić podziękowania rodzicom za poświęcony dla Was czas. To właśnie dzięki nim jesteście, kim jesteście i tworzycie parę dwóch wyjątkowych osób. Trud wychowania oraz bezgraniczna miłość — za to możecie podziękować mamie i tacie, wręczając w dniu swojego ślubu zegar z symboliczną dedykacją.
  • Podarunek będzie nie tylko dekoracją w domu rodzinnym, ale także dowodem na to, że każda poświęcona Waszemu wychowaniu chwila była bezcenna i ważna. Rodzice z pewnością się wzruszą na widok tak oryginalnego podziękowania.
Wymiary:
  • grubość: 4 mm,
  • średnica: 30 cm.

Zobacz także