PODUSZKA z napisem Najlepsza mama na świecie Prezent od młodej pary
search
  • PODUSZKA z napisem Najlepsza mama na świecie Prezent od młodej pary

PODUSZKA z napisem Najlepsza mama na świecie Prezent od młodej pary

35,98 zł
Brutto
Mama zasługuje na wszystko co najlepsze, a zwłaszcza na zasłużony odpoczynek po ślubie swoich dzieci. Poduszka z imieniem mamy z pewnością ją ucieszy, a jednocześnie będzie piękną dekoracją na kanapie w domu rodzinnym.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Mama zasługuje na wszystko, co najlepsze, a zwłaszcza na zasłużony odpoczynek po ślubie swoich dzieci. Poduszka z imieniem mamy z pewnością ją ucieszy, a jednocześnie będzie piękną dekoracją na kanapie w domu rodzinnym.

Opis:
  • Klasyczna poduszka typu jasiek z miękkim wsadem i białą poszewką zapinaną na zamek błyskawiczny. Na poduszce widnieje dekoracyjna grafika z delikatnie czerwonym niczym malowanym akwarelą tłem. Ma ono nieregularny kształt serca. Na tle widnieje jeszcze napis, którego częścią będzie imię mamy oraz dopisek: Najlepsza mama na świecie. Dedykacja w formie napisu ma dekoracyjny krój, który kojarzy się z pismem odręcznym.
  • Delikatne pastelowe barwy w odcieniach czerwieni pięknie się odznaczają na białej poszewce. Dekorację wykonujemy nowoczesną metodą sublimacji, która jest trwała.
Zastosowanie:
  • Poduszka to podarunek dla mamy o symbolicznym znaczeniu. Kojarzy się przede wszystkim z odpoczynkiem, komfortem i wygodą. Na takie przywileje każda mama pary młodej zasługuje. Przygotowania do ślubu i wesela dzieci jest dla rodziców pełnym emocji okresem. Warto więc zadbać o ich wypoczynek po tym ważnym nie tylko dla nowożeńców wydarzeniu.
  • Elegancka poduszka sprawdzi się jako podziękowanie ślubne dla mamy. Możecie ją wręczyć podczas oficjalnych podziękowań na weselu bądź w kameralnym gronie, podczas rodzinnego spotkania, już po ślubie i poprawinach. Poduszka z miłym napisem dla mamy będzie dla niej nie tylko pamiątką ślubną, ale także detalem dekoracyjnym w salonie lub sypialni. W domu rodzinnym, który kojarzy się z bezpieczeństwem, miłością i opieką rodziców możecie zadbać także o to, aby i rodzice poczuli się zaopiekowani. Wkraczając na nową drogę życia, ważne są podziękowania dla rodziców. To dzięki nim  razem jako małżeństwo nowożeńcy będą tworzyć, nauczyli się.
Wymiary:
  • 40cm x 40cm.

Zobacz także