ETYKIETY na bimber weselny z ozdobną grafiką
search
  • ETYKIETY na bimber weselny z ozdobną grafiką
  • ETYKIETY na bimber weselny 12szt.

ETYKIETY na bimber weselny 12szt.

14,98 zł
Brutto
Ozdoby na butelki weselnej to nieodzowny element dekoracyjny. Dzięki nim podkreślicie okazję, na jaką goście weselni będą wznosić toasty.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ozdoby na butelki weselnej to nieodzowny element dekoracyjny. Dzięki nim podkreślicie okazję, na jaką goście weselni będą wznosić toasty.

Opis:
  • Zestaw samoprzylepnych etykiet, którymi możecie ozdobić butelki z bimbrem. Każda z etykiet zawiera podpis BIMBER WESELNY z dopiskiem STAREJ DOBREJ RECEPTURY — EDYCJA SPECJALNA. Dekoracyjne tło ma biały kolor, natomiast napisy są czarne i mają ciekawe zdobienia w kształcie ornamentów. Tworzą one ramę, jak i wypełniają jej środek, uzupełniając tym samym przestrzeń między napisami.
  • Etykiety są samoprzylepne, więc wystarczy je umieścić we właściwym miejscu na butelce z bimbrem weselnym.
Zastosowanie:
  • Alkohol weselny to nie tylko wódka, ale również bimber, nalewki, wino oraz piwo. Alkohol najczęściej dobieramy do gustu weselników, ale także do stołów związanych z rodzajem poczęstunków. Jeśli planujecie uraczyć gości menu związanym ze swojskim stołem, nie może na nim zabraknąć również bimbru. Ten własnej roboty wyrób ma szerokie grono koneserów, dlatego z pewnością niejeden gość weselny skosztuje tego wysokoprocentowego trunku weselnego. Etykiety dodadzą im okazjonalnego wyglądu i wzbogacą dekoracyjny wygląd stołu ze swojskim jadłem.
  • Jeśli planujecie wręczać alkohol weselny gościom, usługodawcom i innym osobom, które były zaangażowane w organizację ślubu, to warto pomyśleć o tym, aby odpowiednio alkohol ozdobić. W naszej ofercie znajdziecie zawieszki na wódkę, etykiety na wino czy właśnie etykiety na bimber. Szeroki wybór wzorów umożliwi Wam stworzyć weselny klimat w każdym aspekcie. Gładka butelka z bimbrem w środku nabierze weselnego charakteru, jeśli ozdobicie ją etykietą z napisem BIMBER WESELNY. 
Wymiary:
  • 7 cm x 10 cm,
  • w zestawie znajduje się 12 etykiet na bimber weselny.

Zobacz także