TABLICA rejestracyjna do samochodu Rocznica ślubu
search
  • TABLICA rejestracyjna do samochodu Rocznica ślubu
  • TABLICA rejestracyjna do samochodu Rocznica ślubu

TABLICE rejestracyjne do samochodu Rocznica ślubu 2szt.

33,98 zł
Brutto
Jubileusz małżeństwa to wielkie wydarzenie, które wymaga wyjątkowej oprawy. Jeśli małżonkowie będą odnawiać przysięgę małżeńską warto postawić na takie detale, jak w dniu ślubu. Personalizowane tablice rejestracyjne doskonale się sprawdzą jako dekoracja na auto.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jubileusz małżeństwa to wielkie wydarzenie, które wymaga wyjątkowej oprawy. Jeśli małżonkowie będą odnawiać przysięgę małżeńską warto postawić na detale, które były ważne w dniu ślubu. Personalizowane tablice rejestracyjne doskonale się sprawdzą jako dekoracja na auto.

Opis:
  • Tablice rejestracyjne wykonane są z wytrzymałego i odpornego na warunki atmosferyczne materiału, którym jest ekskluzywna folia matowa. Tablica ma klasyczny rozmiar rejestracji, dlatego zmieści się bez problemu do ramki na samochodowe tablice.
  • Dekoracja na samochód posiada piękne zdobienie w postaci grafiki z kwiatami, w bardzo delikatnych i lekkich kolorach. Przy kwiatach znajdują się nowoczesne detale w formie przecinających się linii. W centralnej części umieścimy personalizację, która odnosi się do podniosłej okazji, jaką jest rocznica ślubu. Personalizacja obejmuje datę uroczystości rocznicowej, imiona małżonków oraz która to rocznica. Całość prezentuje się bardzo elegancko, a zarazem odświętnie. Pięknie podkreśli odświętny wygląd auta, w którym małżonkowie będą jechali, aby odnowić swoją przysięgę małżeńską przed kilku, kilkunastu bądź kilku dziecięciu lat.
Zastosowanie:
  • Tablica rejestracyjna idealnie się sprawdzi jako dekoracja auta, w którym na swoje obchody udadzą się małżonkowie celebrujący rocznicę ślubu. Każda rocznica zasługuje na huczne świętowanie, jednak najczęściej świętuje się te okrągłe. 10 rocznica ślubu, 25, i oczywiście 50 to takie wydarzenia, które zasługują na specjalną oprawę.
  • Przy takich wydarzeniach długoletni małżonkowie decydują się na zorganizowanie przyjęcia wraz z uroczystym odnowieniem przysięgi małżeńskiej. W takim przypadku można ozdobić samochód personalizowanym rejestracjami. Auto będzie się wyróżniać i przyciągać wzrok innych kierowców i przechodniów. Sesja zdjęciowa małżonków na tle samochodu z rejestracjami ślubnymi wyjdą wspaniale.
Wymiary:
  • 11,5 cm x 50 cm.

Zobacz także