Nowoczesna ładowarka indukcyjna z nadrukiem
search
  • Nowoczesna ładowarka indukcyjna z nadrukiem
  • Nowoczesna ładowarka indukcyjna z nadrukiem

ŁADOWARKA indukcyjna Męski Gadżet Podziękowanie Dla Drużby

55,98 zł
Brutto
Drużba to druga osoba zaraz po świadku, która w dniu ślubu służy swoją pomocą panu młodemu. W zamian za zaangażowanie i dawanie z siebie wszystkiego podarujcie mu super gadżet - ładowarkę indukcyjną z dedykacją! Drużba z pewnością doceni ten gest
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Drużba to druga osoba zaraz po świadku, która w dniu ślubu służy swoją pomocą panu młodemu. W zamian za zaangażowanie i dawanie z siebie wszystkiego podarujcie mu super gadżet, czyli ładowarkę indukcyjną z dedykacją! Drużba z pewnością doceni ten gest

Opis:
  • Ładowarka indukcyjna do telefonu ma kształt kwadratowego dysku. Po podłączeniu jej do źródła prądu wystarczy położyć na jej powierzchni telefon i będzie się ładował. Dzięki niej podpinanie komórki do kabla nie jest konieczne. To wygodny gadżet, który umożliwi swobodne korzystanie z telefonu, podczas gdy ten sobie leży i się ładuje. W ładowarce znajdują się dodatkowe wejścia usb, pod które można podłączyć inne urządzenia i ładować je jednocześnie.
  • Na ładowarce znajduje się również tematyczna grafika, która ma symbolizować podziękowanie dla drużby, za to, że pomagał panu młodemu w dniu ślubu, jak i przed. Czarno-biała kolorystyka z bujnymi wąsami wraz z napisem NAJLEPSZY DRUŻBA na powierzchni ładowarki dodaje osobistego charakteru upominkowi.
Zastosowanie:
  • Ładowarka indukcyjna w prezencie dla drużby ślubnego to kreatywny pomysł, który wywoła miłe zaskoczenie. Jeśli drużba jest fanem nowinek technicznych, to urządzenie z pewnością przypadnie mu do gustu. Za każdym razem jak będzie korzystał z ładowarki, drużba wróci myślami do imprezy.
  • Gadżet możecie uzupełnić o dobre piwko lub ulubione czekoladki drużby. Oczywiście, jeśli macie cały orszak drużb i drużbów, doskonale będą się prezentowały takie same prezenty dla wszystkich członków ślubnego orszaku.
Wymiary:
  • powierzchnia ładowarki 9 cm x 9 cm,
  • w zestawie znajduje się kabel USB do podłączenia ładowarki.

Zobacz także