OBRĘCZE metalowe do własnej aranżacji
search
  • OBRĘCZE metalowe do własnej aranżacji
  • Zawieszki dekoracyjne do własnej aranżacji - dekoracje wiszące
  • Komplet dwóch obręczy z zawieszkami do dekoracji sali i kościoła
  • OBRĘCZE metalowe do własnej aranżacji sali weselnej do kościoła

OBRĘCZE metalowe do własnej aranżacji sali weselnej kościoła 2szt.

23,98 zł
Brutto
Stylowe dekoracje na ślub i wesele wymagają solidnej podstawy. Uniwersalne, metalowe obręcze o szerokim zastosowaniu można wykorzystać na wiele sposobów. Stwórzcie przepiękne kompozycje wiszące i stojące z naszymi akcesoriami do dekoracji sali weselnej i kościoła
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Stylowe dekoracje na ślub i wesele wymagają solidnej podstawy. Uniwersalne, metalowe obręcze o szerokim zastosowaniu można wykorzystać na wiele sposobów. Stwórzcie przepiękne kompozycje wiszące i stojące z naszymi akcesoriami do dekoracji sali weselnej i kościoła

Opis:
  • Komplet dwóch metalowych obręczy do aranżacji, o dwóch różnych średnicach. Obręcze mają złoty kolor, posiadają zawieszkę w formie kółeczka, dzięki czemu akcesoria mogą zdobić ściany bądź stanowić ozdoby wiszące nad głowami gości na sali weselnej.
Zastosowanie:
  • Obręcze dekoracyjne to doskonały półprodukt do stworzenia na nim imponującej i stylowej ozdoby. W zależności od potrzeb oraz pomysłu możesz na nich, jako podstawie wykonać kompozycję z różnych materiałów. Koła doskonale się sprawdzą jako podstawa wianka. Wokół obręczy można wpleść różne kwiaty, gałązki, liście, jak i materiały. Obręcze można opleść również wstążką satynową czy materiałem z juty.
  • Zawieszki mogą być wykorzystane jako dekoracje wiszące oraz stojące, jak i leżące na płasko. Wystarczy kółeczko opleść dekoracjami i obręcz będzie można wykorzystać jako ozdobny świecznik lub dekoracja leżąca na stole. Spektakularnie będą się prezentowały na ścianach oraz wisząc pod sufitem.
  • Metalowe obręcze to również doskonały materiał do stworzenia gadżetów do zdjęć. W zależności od potrzeb i pomysłu można obręcze ozdobić tak, aby goście mogli po nie sięgnąć podczas robienia pamiątkowych zdjęć podczas zabawy weselnej. Ozdobione będą także znakomitą dekoracją krzeseł zarówno na sali weselnej, jak i kościele. Tam oparcia krzeseł będą zwrócone do gości zasiadających w kościelnych ławkach, więc warto zadbać o ich udekorowanie.
  • Zestaw sprosta wymaganiom najbardziej wybrednych. Właściwie wpasują się w każdy styl i motyw przewodni. Aranżacja w stylu boho, czy bardzo elegancka i romantyczna sceneria ze złotymi dodatkami. Z pewnością obręcze przydadzą się każdemu, kto planuje samodzielnie stworzyć dekoracje na ślub i wesele.
Wymiary:
  • 2 koła, średnica ok. 20 cm i ok. 28 cm.

Zobacz także