MIÓD personalizowany ślubne podziękowanie (+etykieta)
search
 • MIÓD personalizowany ślubne podziękowanie (+etykieta)
 • MIÓD personalizowany ślubne podziękowanie (+etykieta)

MIÓD w słoiczku ślubne podziękowanie Szałwiowa Zieleń (+etykieta)

6,98 zł
Brutto

Miód wielokwiatowy to pomysł na ślubny prezent dla zaproszonych gości weselnych. Słoiczki z miodkiem będą ciekawie prezentować się na stole.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Miód wielokwiatowy to pomysł na ślubny prezent dla zaproszonych gości weselnych. Słoiczki z miodkiem będą ciekawie prezentować się na stole.

Opis:
 • Słoiczek z miodem idealnie sprawdzi się na podziękowanie ślubne. Do jego udekorowania umieścimy dwie samoprzylepne etykiety. Miód jest wielokwiatowy i z pewnością przypadnie do gustu obdarowanych osób. Do wzbogacenia wyglądu złotej nakrętki dołączymy okrągłą etykietę z grafiką pochodzącą z kolekcji Szałwiowa Zieleń. Natomiast na naklejce do umieszczenia bezpośrednio na słoiczek widnieje napis: Dziękujemy.
Zastosowanie:
 • Podziękowanie dla gości weselnych powinno być oryginalne. Miodek z pewnością należy do upominków praktyczny, ponieważ goście mogą zabrać go po uroczystości do domu. Świetnie będzie pasować przykładowo jako dodatek do herbaty. Personalizacja na produkcie również podkreśli to, od kogo został on podarowany. Słoiczek z miodem pozwoli wyrazić wdzięczność za obecność, otrzymane życzenia i prezenty. 
 • Miód w mini słoiku to również pomysł na wzbogacenie aranżacji stołu. Ciekawie będzie prezentować się umieszczony zaraz obok nakryć gości przy stole. Kolor szałwiowy znajdujący się na etykietach wpisuje się w najnowsze trendy.
Wymiary:
 • wysokość słoiczka: 4,5 cm; średnica słoiczka: 4,5 cm; waga: 45 g

WAŻNE:
 • data ważności do spożycia około rok od daty zakupu
 • wszystkie elementy należy na miodzik nałożyć samodzielnie
 • miód pochodzi z polskiej pasieki
 • produkt personalizowany wysyłany tylko po wpłacie na konto
 • personalizacja: samoprzylepnej etykiety
 • minimalna ilość zamówienia jednego wzoru etykiet: 12 sztuk
 • nakrętka kolor wysyłany losowo: złoty lub czarny
 • Na miodku znajduje się etykieta ze składem
 

Słoiczek z miodem na wesele

Ślub oraz wesele to jedne z najważniejszych wydarzeń zarówno w życiu Pary Młodej, jak i ich rodziców. Koniecznie należy więc zadbać, aby w ten szczególny dzień wszystko poszło zgodnie z planem. Wyczerpujące miesiące przygotowań i stresu powinny zaowocować doskonale urządzoną ceremonią i zabawą, która na długie lata zapisze się w pamięci gości, a sama Para Młoda będzie wspominać ten piękny dzień do końca życia. Każdemu, kto planuje wesele, z pewnością zależy na tym, aby zaproszone osoby czuły się swobodnie i zostały docenione. Nie bez powodu bowiem biorą udział w tym niezwykle ważnym wydarzeniu – ich obecność jest przecież szczególnie cenna dla przyszłych małżonków, dlatego dobrym pomysłem jest obdarowanie weselników drobnymi upominkami.

Słoiczek z miodem na wesele – dlaczego warto?

Wiele Par Młodych wybiera miód na podziękowania dla gości weselnych. Każdy zaproszony z pewnością doceni taki gest – słoiczek pysznego miodu nada się nie tylko do spożycia, ale również jako pamiątka, która stale będzie przypominała o tym niezwykłym wydarzeniu. Dlaczego eko miód na wesele będzie dobrym wyborem? Otóż przede wszystkim dlatego, że jest zdrowym, naturalnym produktem, który swoje zastosowanie znajdzie w każdym domu. Osłodzi zimne popołudnia spędzane przy kubku ulubionej herbaty, wspomoże szybszy powrót do zdrowia w razie pojawienia się jesiennego przeziębienia, czy też sprawdzi się jako składnik pysznych wypieków. Jak widać, zastosowań nie brakuje, dlatego z pewnością każda obdarowana osoba wykorzysta go na swój sposób. Choć Pary Młode często decydują się przekazać w ręce gości niewielkie butelki z alkoholem czy cukierki, to jednak słoiczek z miodem na wesele może być równie dobrym pomysłem, bowiem jest niezwykle uniwersalny.

Prezent dla zaproszonych gości weselnych

Polski miód z imionami na wesele to nie tylko pyszny podarunek, który z pewnością zostanie doceniony, ale również niecodzienna dekoracja stołu weselnego. Umieszczone na słoiczku samoprzylepne etykiety wzbogacają jego wygląd i czynią go niespotykanym, co jest ogromną zaletą, bowiem podziękowania dla gości powinny być przede wszystkim oryginalne. Słoiczki z miodem warto umieścić obok nakryć gości przy stole, dzięki czemu doskonale ubogacą aranżację stołu i pięknie będą prezentować się na wykonanych fotografiach.

Zobacz także