BOMNONIERKA z krówkami Podziękowanie od nowożeńców Szałwiowa Zieleń
search
 • BOMNONIERKA z krówkami Podziękowanie od nowożeńców Szałwiowa Zieleń
 • BOMNONIERKA z krówkami Podziękowanie od nowożeńców Szałwiowa Zieleń

BOMBONIERKA z krówkami Podziękowanie od nowożeńców Szałwiowa Zieleń

48,98 zł
Brutto
Bombonierka z krówkami personalizowana to eleganckie podziękowanie, którym możecie obdarować specjalnych gości weselnych

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Bombonierka z krówkami personalizowana to eleganckie podziękowanie, którym możecie obdarować specjalnych gości weselnych

Opis:
 • Bombonierka z krówkami to klasyczna forma podziękowania ślubnego, którym możecie wyróżnić osobę szczególnie ważną. Pudełko ma kwadratowy kształt, w środku znajduje się biała wytłoczka na krówki, które będą równo ułożone w dwóch rzędach. Każda z krówek będzie zawinięta w ozdobny papierek z napisem Dziękujemy.
 • Na wieczku bombonierki znajduje się ozdobna etykieta z personalizacją w postaci inicjałów, pełnych imion nowożeńców oraz daty ślubu. Uzupełnieniem będzie napis Słodkie Podziękowanie. Cała stylistyka bombonierki jest spójną z innymi elementami kolekcji Szałwiowa Zieleń. Zarówno wieczko, jak i owijki na krówkach posiadają detale w kolorze przewodnim, czyli właśnie zieleni w odcieniu szałwiowym.
Zastosowanie:
 • Podziękowania dla gości weselnych to już nieodzowny element każdej uroczystości ślubnej i wesela. Niegdyś dawano wódkę weselną i kawałek tortu, natomiast obecnie narzeczeni sięgają po wyszukane prezenciki dla weselników i prezenty dla gości specjalnych, jak rodzice czy świadkowie.
 • Bombonierka z krówkami to świetny prezent dla kogoś, kogo para młoda chce wyróżnić i szczególnie podziękować. Taki osób może być wiele, nie tylko świadkowie i rodzice są zaangażowani w przygotowania ślubne. Do grupy takich osób często zaliczają się również starości weselni, organizatorzy wesela, a nawet fotograf. Jeśli chcecie, aby poczuli się wyjątkowo, podarujcie im elegancko wyglądającą bombonierkę z przepysznymi krówkami w środku.
Wymiary:
 • ok. 7 cm x 2 cm; grubość ok. 1,5 cm.

WAŻNE:
 • przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Zielona bombonierka z krówkami dla nowożeńców

Czy można wyobrazić sobie lepszy podarunek niż opakowanie pysznych cukierków? Z pewnością ciężko o coś, co mogłoby stanowić konkurencję dla rozpływających się w ustach krówek, dlatego też wiele Par Młodych decyduje się na zakup tego typu słodkości w podziękowaniu dla wyjątkowych gości weselnych. Choć ten niezwykły dzień bez wątpienia należy do nowożeńców, to jednak niestosownym byłoby pominięcie tych, którzy odgrywali dużą rolę podczas organizacji całego wydarzenia. Warto więc podziękować swoim bliskim, wręczając im bombonierkę z krówkami – ciężko przecież o osobę, która byłaby niezadowolona z takiego prezentu.

Personalizowana bombonierka z krówkami

Dzień ślubu z pewnością zapisze się w pamięci Pary Młodej na bardzo długo. Dobrze jest jednak zadbać o to, aby wydarzenie to było wspominane równie pozytywnie przez gości weselnych. Osoby najbliższe sercom nowożeńców powinny zostać docenione – ich trud włożony w pomoc przy organizacji wesela bez wątpienia był na wagę złota. Doskonałym sposobem na wyrażenie wdzięczności może być zielona bombonierka z krówkami. Dla Pary Młodej będzie to forma podziękowania nie tylko za podanie pomocnej dłoni, ale również za samą obecność podczas tego najważniejszego w życiu zakochanych dnia. Bombonierka zawiera w sobie równo ułożone w dwóch rzędach krówki, z których każda zawinięta została w ozdobny papierek. Tego typu prezent nie tylko doskonale wygląda, ale jest również niesłychanie praktyczny. Każdy przecież uwielbia słodkości – a szczególnie te wyjątkowe! Wieczko bombonierki z krówkami ozdobione zostało inicjałami nowożeńców, pełnymi ich imionami, a także datą ślubu. Kolor podarunku doskonale współgra z kolekcją Szałwiowa Zieleń, toteż będzie znakomitym uzupełnieniem tego modnego aktualnie motywu.

Bombonierka – prezent z imionami dla Pary Młodej

Zielona bombonierka z krówkami dla nowożeńców stanowi nieodzowny element każdej uroczystości ślubnej. Coraz więcej osób poszukuje niecodziennych prezentów w ramach podziękowania dla swoich bliskich – słodycze są świetną alternatywą dla wódki czy kawałka tortu weselnego, które to jeszcze do niedawna były standardowym prezentem dla najbliższych osób, czyli świadków, rodziców i gości specjalnych (fotografów, organizatorów przyjęcia, czy też starostów weselnych).

Zobacz także