HERBATA w pudełku ślubne podziękowanie dla gości Szałwiowa Zieleń
search
  • HERBATA w pudełku ślubne podziękowanie dla gości Szałwiowa Zieleń
  • HERBATA w pudełku ślubne podziękowanie dla gości Szałwiowa Zieleń

HERBATA w opakowaniu ślubne podziękowanie dla gości Szałwiowa Zieleń

11,98 zł
Brutto
Elegancko zapakowana wysokojakościowa herbata z dedykacją to świetna forma podziękowania dla gości weselnych. Podziękowanie dla gości to gest, o którym nie możemy zapomnieć podczas organizacji wesela — dzięki drobnemu upominkowi będziemy mogli podziękować wszystkim bliskim osobom za to, że zechcieli towarzyszyć Wam w tym szczególnym wydarzeniu. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancko zapakowana wysokojakościowa herbata z dedykacją to świetna forma podziękowania dla gości weselnych. Podziękowanie dla gości to gest, o którym nie możemy zapomnieć podczas organizacji wesela — dzięki drobnemu upominkowi będziemy mogli podziękować wszystkim bliskim osobom za to, że zechcieli towarzyszyć Wam w tym szczególnym wydarzeniu. Ważne, aby upominek dla gości był oryginalny i estetycznie współgrał z pozostałymi dekoracjami.

Aromatyczna herbata to doskonały pomysł na oryginalny upominek dla gości weselnych. Herbata zapakowana jest w elegancką papierową torebkę w kolorze białym z okienkiem. Na opakowaniu widnieją słowa podziękowania oraz inicjały pary młodej, a całość ozdobiona jest delikatnym motywem roślinnym w szałwiowym kolorze. Herbata w opakowaniu z motywem roślinnym w kolorze szałwiowym jest częścią kolekcji dekoracji ślubnych Szałwiowa zieleń, której delikatne zielone akcenty wpisują się idealnie w najgorętsze trendy branży ślubnej. 

Herbata to niezwykle uniwersalny upominek, który przypadnie do gustu wszystkim gościom — ozdobnie zapakowana nie tylko zachwyci estetyką, ale także sprawi, że wspomnienia z Waszej wspaniałej uroczystości powrócą do nich podczas picia tego aromatycznego napoju. Podziękowanie dla gości w postaci herbaty z kolekcji Szałwiowa Zieleń będzie doskonale pasować do przyjęć weselnych zorganizowanych w nurcie natury, boho czy rustykalnym, oraz wszystkich tych, w których dominuje styl greenery. Motywy roślinne jako dominujący rodzaj dekoracji tworzą razem z bielą i złotymi dodatkami niezwykle elegancki klimat wesela. 
Informacje
  • waga: 50 g.

Zobacz także