RAMKA ze zdjęciem w Pary Młodej w ozdobnym wianuszku Podziękowanie dla rodziców
search
  • RAMKA ze zdjęciem w Pary Młodej w ozdobnym wianuszku Podziękowanie dla rodziców
  • RAMKA ze zdjęciem w Pary Młodej w ozdobnym wianuszku Podziękowanie dla rodziców

RAMKA ze zdjęciem Pary Młodej w wianku Podziękowanie dla rodziców

155,98 zł
Brutto
Nietuzinkowy pomysł na prezent dla rodziców od pary młodej to nasza specjalność. Wyjątkowa ramka ze zdjęciem, które udekorowane jest oryginalną kompozycją, zachwycą mamę i tatę

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
wydruk zdjęcia: tak
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Nietuzinkowy pomysł na prezent dla rodziców od pary młodej to nasza specjalność. Wyjątkowa ramka ze zdjęciem, które udekorowane jest oryginalną kompozycją, zachwycą mamę i tatę

  • Ramka ma drewniane obramowania, a jej wnętrzu umieścimy Wasze zdjęcie. Wystarczy je wgrać na serwer podczas składania zamówienia - przy wyborze wariantu z opcją wydruku zdjęcia. Środek ramki wypełnia dodatkowo delikatny i romantyczny wianek. Wykonany jest z zielonych liści oraz białych kwiatów. Całość daje charakterystyczny efekt trójwymiaru. Podarek uzupełnia duży napis „Dziękujemy” oraz nadrukowane poniżej wasze imiona. Jesteśmy przekonani, że ramka z waszym zdjęciem będzie doskonałym podziękowaniem i zajmie szczególne miejsce w domu rodzinnym na wiele długich lat.
  • Ramka przestrzenna ze ściankami z drewna w jasnym kolorze. Na froncie znajduje się szybka, przez którą widać zawartość. Tworzy ją wyjątkowa kompozycja, którą tworzy zdjęcie oraz wianuszek będący jego uzupełnieniem. Dekoracja wokół zdjęcia jest ręcznie pleciona, dlatego masz pewność, że ramka będzie wykonana z najwyższą starannością. Ponadto na szybce umieścimy nadruk w formie imiona pary młodej oraz proste, ale jakże ważne słowo: DZIĘKUJEMY. Rodzice z pewnością będą wzruszeni takim podziękowaniem.
  • Ceremonia zaślubin oraz późniejsze wesele to niezwykle ważne wydarzenie nie tylko dla młodej pary. Ogromny stres oraz radość odczuwają również rodzice obojga stron. To właśnie dlatego warto o nich zadbać w tym szczególnym dniu. Przygotowując poszczególne elementy przyjęcia weselnego takie jak dekoracje, dodatki i upominki dla gości warto dodać coś jeszcze. Podziękowania dla rodziców to niezwykle ważna część wesela, która symbolicznie zamyka pewien etap życia młodych ludzi. Chcąc zapewnić wam pamiątkę, która wywoła uśmiech oraz wzruszenie na twarzach obdarowywanych przygotowaliśmy coś specjalnego. Ramka ze zdjęciem parydej to upominek, który z jednej strony będzie stanowił piękne podziękowanie, z drugiej pokaże rodzicom waszą miłość i szczere uczucie.
Wymiary:
  • ramka 25,5 cm x 25,5c m; głębokość: ok 6 cm.

Ważne:

  • ramka występuje w dwóch wersjach - z opcją wydruku, lub do samodzielnego włożenia zdjęcia.

Zobacz także