SKRZYNKA na Wino Podziękowanie od młodej pary Dla mamy / taty
search
  • SKRZYNKA na Wino Podziękowanie od młodej pary Dla mamy / taty
  • SKRZYNKA na Wino Podziękowanie od młodej pary Dla mamy / taty

SKRZYNKA na Wino Podziękowanie od młodej pary dla rodziców Leśna Paproć

75,98 zł
Brutto
Srzynka na wino w pięknym wydaniu z kolekcji Leśna Paproć z personalizowanym frontem

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla rodziców
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Skrzynka na wino w pięknym wydaniu z kolekcji Leśna Paproć z personalizowanym frontem

Drewniana skrzynka na butelkę posiada na górnej ściance uchwyt z grubego, jutowego sznura. Na froncie znajduje się wysuwana szybka z pleksi z dedykacją w trzech wariantach: dla rodziców, dla mamy, dla taty. Ta stylowa skrzynka na wino z motywem Leśnej Paproci to wyjątkowy pomysł na podziękowanie od Pary Młodej dla rodziców. Należy do kolekcji nawiązującej do natury i stworzy idealny zestaw z innymi akcesoriami w tym stylu. Całość powstała z naturalnych materiałów, takich jak drewno i sznurek jutowy. Front stanowi pleksiglasowa wkładka z możliwością personalizacji.

Skrzyneczka wyróżnia się ciekawym designem. Należy do kolekcji Leśnej Paproci, czerpiącej z tego, co naturalne, zielone i rustykalne oraz boho. Box powstał z surowego, wygładzonego drewna, które stanowi dla zawartości odpowiednie zabezpieczenie. Na górze umieszczono wygodny uchwyt z grubego jutowego sznurka. Frontowa wysuwana ścianka powstała z pleksi. Zdobi ją tematyczny nadruk z grafiką przedstawiającą paproć i napisami:

Kochani rodzice / kochana mamo / kochany tato
Dziękujemy Wam / Tobie 
za wyrozumiałość,
poświęcenie i zawsze pomocną dłoń

Dedykację uzupełniają inicjały Pary Młodej i data ślubu. Możliwość dopasowania napisu obejmuje rodziców, mamę i tatę, w zależności od indywidualnych potrzeb. Skrzynka na wino z eleganckiej kolekcji Leśna Paproć doskonale sprawdzi się, jeśli chcecie podarować rodzicom coś wyjątkowego. To prosty, ale pełen wyrazu prezent, który ilustruje wdzięczność za poświęcenie i wsparcie na drodze ku dorosłości. Wino to zawsze dobry pomysł na prezent, ale, nawet gdy rodzice postanowią go skosztować w domowym zaciszu, gdy ucichnie weselny gwar, pudełko wciąż pozostanie uroczą pamiątką.

Wymiary:
  • wysokość: 34,5 cm, szerokość: 11,5 cm, głębokość: 10 cm.
WAŻNE:
  • skrzyneczka nie zawiera butelki z alkoholem - dokup ją osobno.

Zobacz także