ZAWIESZKI na alkohol weselny Leśna Paproć 10szt
search
 • ZAWIESZKI na alkohol weselny Leśna Paproć 10szt
 • ZAWIESZKI na alkohol weselny Leśna Paproć 10szt
 • ZAWIESZKI na alkohol weselny Leśna Paproć 10szt

ZAWIESZKI na alkohol weselny Leśna Paproć 10szt

18,98 zł
Brutto
Klasyczne zawieszki dodadzą uroczystego wyglądu napojom wyskokowym serwowanym na stołach weselnych. Zielone tło i jasne napisy z różnymi treściami toastów stylowo ozdobią butelki z wódką czy winem.

Personalizacja zamówienia

 • Maks. 250 znaków
 • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 2.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Klasyczne zawieszki dodadzą uroczystego wyglądu napojom wyskokowym serwowanym na stołach weselnych. Zielone tło i jasne napisy z różnymi treściami toastów stylowo ozdobią butelki z wódką czy winem.

Opis:
 • Personalizowane zawieszki na alkohol weselny mają kształt prostokątny. W każdej z karteczek jest dziurka do przewiązania jej sznurkiem jutowym, który znajduje się w zestawie. Zawieszki mają ciemnozielony kolor, co stanowi wyraziste tło do napisów. Treść personalizowaną tworzą inicjały młodej pary oraz data ślubu.
 • Dopełnieniem do personalizacji na zawieszkach będą różne hasła, które kojarzą się z toastem. Pośród nich znajdą się takie treści jak:
ZA MIŁOŚĆ, ZA ZDROWIE, ZA MŁODYCH, WYPIJ MNIE, DZIĘKUJEMY ZA PRZYBYCIE

Zastosowanie:
 • Dekoracje na alkohol weselny to nieodzowny element przygotowań weselnych. Państwo młodzi wraz ze świadkami i najbliższą rodziną dekorują w przededniu ślubu alkohol, aby każdy toast był wznoszony za ich miłość oraz oczywiście zdrowie gości. Ozdobione butelki będą również lepiej się prezentowały na stołach, zwłaszcza gdy zawieszki będą pasowały do pozostałych elementów dekoracyjnych przy talerzach gości.
 • W kolekcji Leśna Paproć motywem przewodnim jest wymiona z nazwy roślina, która to znajduje się na każdym produkcie. Winietki, numerki na stolikach i alkohol z zawieszkami z tej samej linii produktowej stworzą spójne dopełnienie w przestrzeni, gdzie będą biesiadowali goście. Różne teksty na zawieszkach ponadto mogą stać się inspiracją, ale i motywacją do wznoszenia i wymyślania toastów podczas zabawy.
 • Zawieszki mają uniwersalny rozmiar, dlatego będą pasowały na butelki z różnymi alkoholem. Wódka, wino, nalewka w szklanych butelkach można przyozdobić zawieszkami.
Wymiary:
 • 6 cm x 10,5 cm.
Ważne:
 • minimalna możliwa do zamówienia liczba zawieszek to 2 zestawy, czyli 20 sztuk,
 • zawieszki należy przewiązać samodzielnie, sznurek jutowy znajduje się w zestawie. 

Zielone zawieszki na wódkę weselną

W zależności od tego, na jaki motyw przewodni wesela zdecyduje się Para Młoda, niezbędne jest dobranie odpowiednich dodatków, które ubogacą całe wydarzenie i uczynią je oryginalnym. Jednym z elementów, które zdają się być często pomijane, choć stanowią doskonałe uzupełnienie uroczystości, są zawieszki na alkohol weselny. Personalizowany ozdobny kartonik umieszczony na butelce nada całej imprezie wyjątkowego charakteru, podkreślając jeszcze bardziej motyw przyjęcia weselnego. Warto pamiętać, że podczas tak ważnego w życiu Pary Młodej dnia liczą się wszystkie detale, dlatego powinno się zwrócić na nie szczególną uwagę, bowiem to właśnie one mogą zaważyć o tym, jak zostanie zapamiętane to wyjątkowe wydarzenie.

Zawieszki ślubne – jakie wybrać?

Zawieszki na alkohol mogą być nie tylko zabawne, ale również eleganckie. Niezależnie od wyboru, cel jest jeden – dodanie uroku przyjęciu i uczynienie go wyjątkowym i spersonalizowanym. Obecnie często spotykane są zielone zawieszki na wódkę weselną, które doskonale sprawdzają się na weselach z leśnym lub kwiatowym motywem przewodnim. Zielone karteczki, na których umieszczone zostały różne treści toastów, bez wątpienia dodadzą stylu oraz uroczystego wyglądu wszystkim napojom alkoholowym serwowanym na weselu. Każda zawieszka ma kształt prostokąta i posiada dziurkę, dzięki której możliwe jest przewiązanie jej wstążką lub sznurkiem jutowym – w zależności od gustu Pary Młodej. Tego typu ozdoba jest spersonalizowana, bowiem jej treść tworzą inicjały przyszłych małżonków oraz data ich ślubu. Dopełnieniem są z kolei ciekawe hasła toastów: “za miłość!”, “wypij mnie!”, “za zdrowie!” i wiele innych, które z pewnością nie umkną uwadze gości.

Kartki na alkohol – doskonała dekoracja

Kartki na alkohol weselny z datą ślubu powinny zostać dobrane do motywu przewodniego danego wesela. Dzięki temu nie tylko będą pełniły funkcję niecodziennej i oryginalnej ozdoby, ale również pamiątki, którą warto zachować pośród ślubnych fotografii. Uniwersalny rozmiar zawieszek sprawia, że bez problemu będą pasować na różnej wielkości butelki – niezależnie od tego, czy będzie to niezbędna na każdym weselu wódka, wino, czy nawet piwo w butelce. Każdy z tych produktów może zostać ozdobiony piękną, zieloną karteczką zawierającą inspirację do wznoszenia toastów.

Zobacz także