KOSZULKA z błyszczącym napisem różowy brokat Prezent dla Świadkowej
search
  • KOSZULKA z błyszczącym napisem różowy brokat Prezent dla Świadkowej
  • KOSZULKA z błyszczącym napisem różowy brokat Prezent dla Świadkowej

KOSZULKA z błyszczącym napisem różowy brokat Przebranie na panieński

59,98 zł
Brutto
Jednym z ciekawych dodatków na wieczór panieński jest koszulka z błyszczącym napisem, która wzbogaci stylizację każdej uczestniczki. Dzięki nim z pewnością wyróżnicie się na mieście!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Rozmiar Szlafroka: S
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zgodnie ze zwyczajem przyszła para młoda żegna stan wolny, bawiąc się na specjalnie przygotowanej dla każdego z osobna imprezie-niespodziance. Wieczór panieński i kawalerski odbywa się niedługo przed ślubem i jest doskonałą okazją na odprężenie się i pozbycie stresu spowodowanego wyzwaniami, jakie stawia organizacja ślubu i wesela. Organizujesz wieczór panieński dla siostry lub przyjaciółki? Nie wiesz, jak zaskoczyć pannę młodą? Chcesz, aby zabawa miała wspaniałą oprawę, która zostanie zapamiętana do końca życia? Wyjątkową atmosferę pomogą Ci stworzyć odpowiednie dodatki. Postaw więc na tematyczne akcesoria — ważna jest odpowiednia sceneria i wyposażenie uczestniczek w imprezowe gadżety. Jednym z ciekawych dodatków na wieczór panieński jest koszulka z błyszczącym napisem, która wzbogaci stylizację każdej uczestniczki. Dzięki nim z pewnością wyróżnicie się na mieście!

Jaki jest idealny wieczór panieński? Niezapomniany! Tą dewizą należy się kierować podczas planowania imprezy. Nieważne, czy będziecie bawić się w domu, ośrodku SPA, w lesie pod namiotem czy wyjdziecie na miasto, jedno jest pewne — tej nocy musicie błyszczeć! To ostatnie chwile wolności panny młodej nim jej stan cywilny ulegnie zmianie. Przyjęło się zatem, że ta noc powinna obfitować w szalone atrakcje. Jedną z nich może być przebranie na panieński. Panna młoda zostanie wyróżniona dzięki specjalnym dodatkom zarezerwowanym tylko dla niej, ale wy jako uczestniczki jej wspaniałej imprezy — siostry i przyjaciółki przyszłej panny młodej — także zasługujecie na tematyczną stylizację. Dzięki niej podkreślicie, że należycie do teamu panny młodej. 

Odpowiednie dodatki sprawią, że na wieczorze panieńskim będziecie czuć się wyjątkowo. Jednym z pomysłów na tematyczną stylizację jest koszulka z brokatem, która idealnie podkreśli charakter imprezy. Czarna koszulka o klasycznym damskim kroju świetnie sprawdzi się jako część stylizacji na wieczór panieński. Koszulka ozdobiona jest brokatowym napisem o treści Wieczór panieński IMIĘ PANNY MŁODEJ. Napis ma kolor różowy, a nad nim znajduje się obrazek z diamentem. Całość prezentuje się niezwykle kobieco i efektownie. Koszulka z błyszczącym napisem to oryginalny dodatek na wieczór panieński, który wszystkim uczestniczkom pozwoli czuć się wyjątkowo. Dzięki niej będziecie też świetnie wyglądać na wspólnych pamiątkowych zdjęciach.


Wymiary:
  • S: Szerokość pod pachami: 43 cm, Długość: 64 cm,
  • M: -Szerokość pod pachami: 49 cm Długość: 65 cm,
  • L: Szerokość pod pachami: 53 cm, Długość: 67 cm.

Zobacz także