OPŁATEK na tort z imieniem przyszłej panny młodej dekoracja tortu
search
  • OPŁATEK na tort z imieniem przyszłej panny młodej dekoracja tortu

OPŁATEK prostokątny na tort z imieniem Wieczór Panieński

17,98 zł
Brutto
Prostokątny opłatek na tort, w kolorze intensywnego różu z personalizowanym napisem. Będzie to doskonała dekoracja, zwłaszcza, jeśli podjęłyście się samodzielnie upiec tort dla przyjaciółki na jej wieczór panieński. Opłatek wykonany jest na papierze spożywczym.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jeśli organizujesz wieczór panieński dla bliskiej osoby, zapewne chciałabyś, mile ją zaskoczyć. Pierwszym krokiem jest stworzenie spójnej i efektownej aranżacji. Pomogą Ci w tym odpowiednio dobrane dodatki i dekoracje. Planujesz samodzielne wykonanie tortu? Świetnie! Potraktuj go nie tylko jako słodki przysmak, ale element dekoracji, który ozdobi wasz stół. Zastanawiasz się, czym ozdobić tort na panieński? Sposobów jest kilka, a jednym z najbardziej efektownych jest personalizowany opłatek na tort. Panna młoda z pewnością się ucieszy, widząc na nim swoje imię! Prostokątny opłatek na tort w kobiecym różowym kolorze to doskonały pomysł na efektowną dekorację tortu na panieński. Dodatkowym atutem jest łatwa i szybka aplikacja — nałożenie go zajmie Ci dosłownie chwilkę i nawet nie pobrudzisz sobie rąk!

Twoim zadaniem jest przygotowanie imprezy-niespodzianki dla bliskiej osoby? Organizując wieczór panieński, należy pamiętać o kilku najważniejszych rzeczach. Należą do nich odpowiedni wystrój, śmieszne gry i zabawy oraz oczywiście pyszne przekąski i napoje. Planujecie domówkę? Jeśli w menu mają znaleźć się słodkości, warto postawić na tort. To efektowne ciasto, które sprawdza się na każdą okazję. W dodatku drzemie w nim ogromny potencjał dekoracyjny. Chciałabyś przygotować go sama? Pomyśl o tym, jak go udekorować, aby zachwycił przyszłą pannę młodą. Dobrym pomysłem jest ten uroczy jadalny opłatek. Z jego pomocą ozdobisz wierzch tortu, podkreślając okazję waszego spotkania. 

Prostokątny opłatek wykonany jest z jadalnego papieru spożywczego. Na różowym tle umieścimy napis: Wieczór panieński IMIĘ PRZYSZŁEJ PANNY MŁODEJ. Na opłatku znajdują się ozdobne motywy przestawiające kieliszki z kolorowymi drinkami. Stylistyka opłatka idealnie oddaje imprezowy charakter spotkania, a personalizacja w postaci imienia przyszłej panny młodej nadaje mu wyjątkowości. Nałożenie opłatka jest niezwykle proste, wystarczy postępować zgodnie z krokami przedstawionymi w instrukcji. Prostokątny opłatek na tort na panieński to doskonały pomysł na efektowną dekorację, dzięki której stworzysz słodkie dzieło sztuki niczym wprost od cukiernika!


Instrukcja:
  • Opłatek bardzo prosto można umieścić na torcie komunijnym: kładziemy go na równomiernie rozłożoną śmietanę lub krem i delikatnie dociskamy opłatek. Początkowo nie będzie leżał równo na torcie, ale po godzinie sam dopasuje się do jego powierzchni, po trzech godzinach tort będzie nadawał się do podania, jednak najlepiej wygląda podany na drugi dzień od położenia opłatka.
Wymiary:
  • Rozmiar: A4.

Zobacz także