Naklejka na alkohol z napisem Czy zostaniesz moją świadkową
search
  • Naklejka na alkohol z napisem Czy zostaniesz moją świadkową
  • Różowa samoprzylepna etykieta na butelkę szampana lub prosecco z pytaniem do świadkowej

ETYKIETA na szampana różowa z pytaniem do świadkowej

14,98 zł
Brutto
Etykieta na szampana z pytaniem do świadkowej to doskonały pomysł na zadanie pytania do wybranki na świadkową, czy zechce nią zostać na Twoim ślubie. Dopełnieniem będzie urocza grafika dwóch dłoni, które układają się w kształt serca.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Etykieta na szampana z pytaniem do świadkowej to doskonały pomysł na zadanie pytania do wybranki na świadkową, czy zechce nią zostać na Twoim ślubie. Dopełnieniem będzie urocza grafika dwóch dłoni, które układają się w kształt serca.

  • Etykieta na szampana lub inny alkohol z napisem i grafiką w dziewczęcym stylu. Grafika umieszczona na różowym tle przypomina dłonie tworzące kształt serca. Biały napis ułatwi dodatkowo zadanie pytania, czy też po prostu przekaże prośbę o zostanie świadkową na ślubie. Etykieta jest samoprzylepna, więc umieszczenie jej na dowolnej butelce nie będzie stanowiło żadnego problemu. Ta etykieta na szampana w kolorze różowym to sprytny, ale i niestandardowy sposób na to, by zapytać: „Czy zostaniesz moją świadkową?”. Warto zadbać o jakiś miły gest, który sprawi, że osoba, którą prosimy o spełnienie tej roli, poczuje się wyróżniona. Etykietę możesz przykleić na ulubione wino lub szampana tej osoby i wybrać się do niej z wizytą, by uzyskać odpowiedź. Z naszym sposobem na pewno usłyszysz „tak”.
  • Całość ma bardzo kobiecy styl za sprawą grafiki, jak i samej kolorystyki. Etykieta w połączeniu z ulubionym winem przyjaciółki, siostry czy innej osoby, którą chcemy poprosić na świadka, z pewnością przyniesie efekt w postaci twierdzącej odpowiedzi! Możesz podarować jej samą butelkę trunku lub dodać do niej jeszcze inny upominek, który posłuży od razu za podziękowanie. Tak oryginalny prezent i sposób zadania pytania z pewnością zostanie na długo zapamiętany.
Wymiary:
  • 10 cm x 10 cm.

Zobacz także