ETYKIETA na Whiskey Prezent na kawalerski dla Pana Młodego
search
  • ETYKIETA na Whiskey Prezent na kawalerski dla Pana Młodego
  • ETYKIETA na Whiskey Prezent na kawalerski dla Pana Młodego
  • ETYKIETA na Whiskey Prezent na kawalerski dla Pana Młodego

ETYKIETA na Whiskey Prezent na kawalerski dla Pana Młodego

25,98 zł
Brutto
Personalizowana, samoprzylepna etykieta, którą ozdobisz butelkę najlepszej whiskey. Tak przygotowany alkohol idealnie się sprawdzi jako prezent dla pana młodego, który możesz wręczyć na jego wieczorze kawalerskim. Naklejka jest jednoczęściowa i obejmuje front oraz boki. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór kawalerski to wydarzenie, na którym nie może zabraknąć upominków dla żegnającego się z dawnym trybem życia mężczyzny. Jak sprawić, aby upominek, taki, jak np. butelka wykwintnego alkoholu stał się wyjątkowym prezentem?  Pomóc w tym może elegancka, personalizowana etykieta na butelkę whisky. Dodatek ten spowoduje, że klasyczny podarunek nabierze nietuzinkowego charakteru, zyskując przy okazji miano świetnej pamiątki z jedynej w swoim rodzaju imprezy.

Chcesz podarować bliskiemu mężczyźnie whisky z okazji jego wieczoru kawalerskiego? Jeśli masz zamiar sprawić mu przyjemność, warto pójść o krok dalej i opatrzyć butelkę wytrawnego alkoholu wyjątkową, samoprzylepną etykietą. Oferowany przez nasz sklep internetowy personalizowany, wysokiej jakości produkt, to nietuzinkowy gadżet. Jego ciemna szata graficzna pod względem kolorystyki i estetyki wykonania prezentuje się efektownie. Naklejka opatrzona została m.in. klimatycznymi grafikami, napisem "Wieczór kawalerski" uzupełnionym o imię przyszłego pana młodego, datą męskiego spotkania oraz zabawnym tekstem, zawierającym wskazówki, jak zostać idealnym mężem. 

Personalizowana etykieta na butelkę najwyższej jakości whiskey sprawi, że ceniony ze względu na swój wyjątkowy smak trunek nabierze zupełnie nowego charakteru. Specjalnie przygotowana na wieczór kawalerski, elegancka naklejka do samodzielnego umieszczenia na naczyniu będzie miłą niespodzianką dla każdego mężczyzny, na którego cześć zorganizowane zostało to szczególne wydarzenie.


Wymiary:
  • 21 cm x 12 cm.
Ważne:
  • oferta dotyczy etykiety, alkohol dokup we własnym zakresie.

Zobacz także