Pudełko fasonowe kraftowe z napisem Dla Ciebie.
search
  • Pudełko fasonowe kraftowe z napisem Dla Ciebie.
  • Opakowanie prezentowe dla bliskiej osoby. Pudełko kraftowe
  • Kraftowe pudełko klapowe fasonowe z napisem dla Ciebie i grafiką białego wianka.

PUDEŁKO kraftowe fasonowe z nadrukiem Opakowanie Prezentu

15,98 zł
Brutto
Fasonowe pudełko kraftowe z białym nadrukiem wianka i napisem Dla Ciebie. Piękne opakowanie prezentu na wiele okazji. Idealne do zapakowania prezentu dla świadków, Panny Młodej i Pana Młodego. 
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Fasonowe pudełko kraftowe z białym nadrukiem wianka i napisem Dla Ciebie. Piękne opakowanie prezentu na wiele okazji. Idealne do zapakowania prezentu dla świadków, Panny Młodej i Pana Młodego.

  • Kraftowe pudełka to doskonałe rozwiązanie nie tylko do rękodzieła, ale też znakomity sposób na efektowne opakowanie prezentu ślubnego lub na rocznicę dla rodziców i nie tylko. W tym przypadku pudełko jest ozdobione subtelną białą grafiką przedstawiającą wianek i inne motywy roślinne. Na środku znajduje się także napis „Dla Ciebie”. Kartonik można bardzo łatwo złożyć. Ma praktyczne wieczko z klapą, która pozwala dobrze zabezpieczyć zawartość, ale jednocześnie zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie.
  • Takie pudełko kraftowe fasonowane z pewnością przypadnie do gustu każdemu miłośnikowi i miłośniczce ekologicznych rozwiązań. Nie brakuje mu przy tym elegancji. Kolor kartonu w połączeniu z białym nadrukiem prezentuje się doskonale i ma w sobie odrobinę rustykalnego uroku. Sprawdzi się również w przyszłości, np. do przechowywania drobnych przedmiotów. Można w nie zapakować upominek dla pary młodej, ale też wręczyć w nich prezenty dla świadków lub rodziców. Sposób, w jaki opakowany jest prezent, jest równie ważny, co sam upominek. Dlatego jeśli chcesz zrobić doskonałe wrażenie, wykorzystaj takie pudełko kraftowe z nadrukiem. Biała grafika i prosty napis zdecydowanie wpiszą się w atmosferę takich uroczystości jak śluby i wesela, ale też rocznice i wiele innych. Nie tylko pięknie wyglądają, ale spełniają też praktyczne zadania, chroniąc zawartość.
Wymiary:
  • 30 x 24 x 10 cm

Zobacz także