ZAPROSZENIA na rocznicę ślubu do wypisania z Twoją datą na okładce 10sz. +koperty
search
  • ZAPROSZENIA na rocznicę ślubu do wypisania z Twoją datą na okładce 10sz. +koperty
  • ZAPROSZENIA na rocznicę ślubu do wypisania z Twoją datą na okładce 10sz. +koperty
  • ZAPROSZENIA na rocznicę ślubu do wypisania z Twoją datą na okładce 10sz. +koperty

ZAPROSZENIA na rocznicę ślubu do wypisania z Twoją datą na okładce 10szt.

34,98 zł
Brutto
Kwadratowe zaproszenia na rocznicę ślubu z personalizowaną okładką. W środku znajduje się gotowy tekst, który należy wypełnić w wyznaczonych miejscach. Na okładce umieścimy Twoją personalizację czyli informację o tym, na którą rocznicę jest to zaproszenie. W zestawie znajdują się także białe koperty.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Każda rocznica ślubu oznacza kolejny rok wspólnej drogi przez życie, co dla kochających się małżonków jest wspaniałą okazją do świętowania. Jeśli planujesz organizację rocznicowego przyjęcia, będzie wymagało ono odpowiedniej oprawy. Jednym z elementów, który podkreśli uroczysty charakter tego wydarzenia, są te kwiatowe zaproszenia. Dzięki nim w elegancki sposób przekażesz rodzinie i przyjaciołom informację o tym, gdzie i kiedy odbędzie się spotkanie. Nie masz jeszcze dokładnej koncepcji i ustalonej listy gości? Nie ma problemu, te zaproszenia posiadają rubrykę do samodzielnego wypisania. Podaj nam tylko informację, która to rocznica, a my umieścimy ją na pierwszej stronie zaproszenia. 

Małżeństwo to wspaniały dar. Niektórzy uważają, że jest jak wino — im starsze, tym lepsze. Pragniesz rocznicę waszego związku świętować z najbliższymi? Dobrym pomysłem będzie urządzenie przyjęcia. Jeśli szukasz efektownych zaproszeń, to z pewnością przypadną ci do gustu nasza propozycja z kwiatowym motywem. Zaproszenia na rocznicę ślubu z radosnymi stokrotkami idealnie podkreślą pozytywny klimat spotkania, a stonowana kolorystyka będzie pasować do każdej aranżacji. 

Kwiatowe zaproszenia na rocznicę ślubu wykonane są na wysokiej jakości papierze. Do każdego z nich dołączona jest biała koperta. Tło w kolorze zielonym imituje akwarelę, a głównym motywem graficznym są stokrotki. Na pierwszej stronie znajduje się serce z kwiatów, a w nim napis: Rocznica ślubu KTÓRA ROCZNICA, Zaproszenie. Uwagę przykuwa data waszej rocznicy napisana dużą czcionką. Wewnątrz znajduje się refleksyjny cytat nawiązujący do okazji: Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie. Auguste Bekannte. Na sąsiedniej stronie znajduje się miejsce z rubrykami do samodzielnego uzupełnienia. Wpiszesz tu informacje o tym gdzie i kiedy odbywa się przyjęcie. Forma naszego zaproszenia na rocznicę ślubu z możliwością uzupełnienia jest szczególnie praktyczna, kiedy lista gości nie jest jeszcze domknięta — w każdej chwili można kogoś dodać, wówczas wystarczy wypisać kolejne zaproszenie. 
Wymiary:
  • 14 cm x 14 cm,
  • zestaw zawiera białę koperty.

Zobacz także