GRA imprezowa na Wieczór Panieński Bride to Be Karty Zadania pod zdrapkami 20szt
search
  • GRA imprezowa na Wieczór Panieński Bride to Be Karty Zadania pod zdrapkami 20szt
  • GRA imprezowa na Wieczór Panieński Bride to Be Karty Zadania pod zdrapkami 20szt

GRA imprezowa na Wieczór Panieński Bride to Be Karty Zadania pod zdrapkami 20szt

24,98 zł
Brutto
Talia niezwykłych kart z zadaniami pod zdrapkami. W skład zestawu wchodzi 20 oddzielnych kartek oraz 20 zdrapek do przyklejenia. Każda karta to jedno zadanie. Otrzymujesz 15 już gotowych kart z zadaniami oraz 5 do samodzielnego uzupełnienia. Gdy zestaw zadań jest gotowy, należy tylko na okrągłym polu z wypisanym zadaniem umieścić złotą, okrągłą zdrapkę.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Organizujesz wieczór panieński i pragniesz, by była to niezapomniana impreza? Koniecznie zadbaj o szalone atrakcje. Na waszym spotkaniu nie może zabraknąć gier i zabaw tematycznych. Te imprezowe karty z zadaniami zostały stworzone specjalnie z myślą o wieczorze panieńskim. Minimalistyczna i kobieca szata graficzna doskonale podkreśla tę okazję. Karty na wieczór panieński to kreatywny pomysł na zabawę, w którą z pewnością zaangażują się wszystkie uczestniczki imprezy. Wybierz imprezową grę na wieczór panieński i zapewnij przyszłej pannie młodej moc atrakcji!

Według zwyczaju wieczór panieński to impreza organizowana po to, by umożliwić przyszłej pannie młodej nacieszenie się wolnością i zapewnić chwile relaksu w gronie najbliższych przyjaciółek. Przygotowania do ślubu to stresujący okres, dlatego z pewnością takie spotkanie sprawi jej dużo radości. Aby wieczór był udany, warto zaplanować tematyczne gry i zabawy. To świetna atrakcja dla panny młodej oraz dobry sposób na przełamanie lodów — często jest tak, że nie wszystkie uczestniczki imprezy się znają i z początku mogą czuć się trochę niepewnie. Ciekawą propozycją gry na wieczór panieński są te karty z zadaniami — wykorzystaj gotowe wyzwania i stwórz własne propozycje, by rozruszać towarzystwo!

Zestaw kart na wieczór panieński składa się z 20 kart i 20 samoprzylepnych pól ze zdrapką, którymi zasłonisz teksty zadań. Na piętnastu kartach zadanie jest już zamieszczone, a na pięciu pozostałych umieściliśmy wolne pole, na którym możesz wpisać wymyślone zadania. Na końcu należy zakleić pola z zadaniami dołączonymi naklejkami ze zdrapką i gotowe! To kreatywna forma zabawy — dzięki pustym kartom możesz wymyślić własne zadania, wykorzystując fakt, że znasz pannę młodą — zadania mogą nawiązywać do jej upodobań czy zainteresowań. Szata graficzna kart jest wyjątkowo kobieca — białe tło w połączaniu z różem i złotem prezentuje się nowocześnie i elegancko. Ta odsłona kart z zadaniami na wieczór panieński należy do serii dodatków Bride to be, gdzie znajdziesz mnóstwo dekoracji z uroczym małym serduszkiem. Dzięki nim stworzysz zjawiskową i kobiecą aranżację wieczoru panieńskiego.

Wymiary:
  • 9,5 × 5,5 cm,
  • 20 sztuk kart i zdrapek.

Zobacz także