Słoiczek do wypełniania na prezenciki dla gości weselnych
search
  • Słoiczek do wypełniania na prezenciki dla gości weselnych
  • Słoik z naklejką opakowanie do wypełnienia na podziękowania ślubne

SŁOICZEK do wypełnienia podziękowanie ślub wesele Leśna Paproć

3,98 zł
Brutto
Szklany słoiczek z nakrętką, do samodzielnego wypełnienia. Do środka można włożyć różnego rodzaju wypełnienie. Z pewnością goście weselni ucieszą się z aromatycznej herbatki.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 10.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szklany słoiczek z nakrętką, do samodzielnego wypełnienia. Do środka można włożyć różnego rodzaju wypełnienie. Z pewnością goście weselni ucieszą się z aromatycznej herbatki. W słoiczku może znaleźć się również mieszanka nasion do posiania łąki kwietnej. Wszystko zależy od Waszej wyobraźni. Elementem ozdobnym na słoiczku będzie okrągła etykieta do umieszczenia na wieczku. Naklejka będzie zawierała personalizację w postaci inicjałów pary młodej i daty ślubu.

  • Szklany słoiczek do samodzielnego wypełnienia z ozdobną nakrętką. Na wieczku znajduje się stylowa grafika w zielonym kolorze, pochodząca z kolekcji Leśna Paproć. Oryginalnego charakteru nadaje także personalizacja obejmująca imiona pary młodej i datę ślubu. Słoiczek jest nieduży, ma kształt walca i transparentne ścianki. Wewnątrz możesz umieścić, co tylko chcesz: nasiona łąki kwietnej, herbatę liściastą, dżem domowej roboty.
  • Uroczy słoiczek do wypełnienia to pomysł na upominki dla gości weselnych. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się niepozorny, to zapewnia mnóstwo sposobów na jego wykorzystanie. Na wieczku znajduje się minimalistyczna grafika z personalizacją, a przezroczyste ścianki pozwalają zerknąć na to, co znajduje się w środku. Całość może prezentować się naprawdę nietuzinkowo! Taki drobiazg z pewnością zachwyci Waszych gości i będzie jednym z tych elementów, który sprawi, że ten wyjątkowy dzień pozostanie w ich pamięci na długo. Dzięki możliwości samodzielnego uzupełnienia słoiczka macie szansę wyrazić siebie lub dopasować upominki do motywu przewodniego wesela. Pojemniczek ma prosty, ale bardzo elegancki design za sprawą dekoracyjnej nakrętki. Nie trzeba tu już żadnych innych ozdób! Niezależnie od tego, czym wypełnisz słoiczki, będą wspaniale wyglądać na weselnym stole obok każdego nakrycia.
Wymiary:
  • pojemność: 40 ml,
  • wysokość: 50 mm.
Ważne:
  • minimalna możliwa do zamówienia liczba słoiczków: 10 sztuk,
  • cena obejmuje słoiczek i etykietę samoprzylepną do samodzielnego naklejenia.

Zobacz także