BUTELECZKA na alkohol dla gości weselnych Ślubny Eukaliptus (+etykieta)
search
  • BUTELECZKA na alkohol dla gości weselnych Ślubny Eukaliptus (+etykieta)
  • BUTELECZKA na alkohol dla gości weselnych Ślubny Eukaliptus (+etykieta)

BUTELECZKA na alkohol dla gości weselnych Ślubny Eukaliptus (+etykieta)

4,48 zł
Brutto
Szklana buteleczka z zakrętką i personalizowaną etykietą to doskonały sposób, aby poczęstować gości nalewką własnej roboty. Urocze i fikuśne buteleczki doskonale się sprawdzą jako podziękowanie rozdawane pod kościołem, ja i na sali weselnej. Okazałości butelkom dodają ozdobne etykiety, na których znajdzie się personalizacja.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

Minimalna ilość do kupienia wynosi 12.

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukasz pomysłu na podziękowanie dla gości weselnych? Możliwości jest mnóstwo, dlatego zdajemy sobie sprawę, że wybór może być trudny. Jednym z pomysłów, który cieszy się stale ogromną popularnością to nalewka własnej roboty. Aby prezent ten wyglądał efektownie, warto alkohol wlać do specjalnie przygotowanych buteleczek. W tym celu przygotowaliśmy te niewielkie buteleczki. Klasyczne “setki” nabierają elegancji i wyjątkowości dzięki ozdobnej etykiecie z personalizacją. Tak przygotowany podarunek dla gości wyrazi Wasze zaangażowanie, a etykieta z imionami pary młodej podkreśli tę wyjątkową okazję. 

Podziękowanie dla gości to miły gest, o którym warto pamiętać podczas organizacji wesela. Dzięki drobnemu podarunkowi okażesz bliskim wdzięczność za przybycie i uczestnictwo w jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Jeśli zastanawiasz się, co najlepiej sprawdzi się w roli upominku, podpowiadamy — domowa nalewka jest doskonałym pomysłem! Alkohol to popularny i uniwersalny upominek, a samodzielnie zrobiony trunek zamknięty w ozdobionej buteleczce to prezent, który ma wyjątkowy i osobisty charakter. Goście z pewnością docenią zaangażowanie, jakie włożyliście w przygotowanie takiego upominku. 

Buteleczka na nalewkę ma postać klasycznej „kacówki”, czyli niewielkiej spłaszczonej butelki z przezroczystego szkła ze złotą zakrętką. Na butelce umieszczona jest ozdobna etykieta z imionami pary młodej i napisem Eliksir miłości oraz roślinną grafiką przedstawiającą gałązki eukaliptusa. Grafika wykonana jest w stylu akwareli, co nadaje całości świeżości i delikatności. Kolorystyka bazuje na modnym połączeniu chłodnej zieleni na białym tle. Charakterystyczne okrągłe liście eukaliptusa w niebieskawym odcieniu to niezwykle atrakcyjny wzór, który od kilku sezonów zajmuje topowe miejsce wśród dekoracji ślubnych. Ta stylistyka stanowi motyw przewodni kolekcji Ślubny Eukaliptus. Zawiera ona efektowne dekoracje i dodatki, dzięki którym stworzysz zjawiskową i elegancką aranżację przyjęcia weselnego

Wymiary:
  • 12,7x6,5 cm; głębokość: 2,5 cm,
  • pojemność: 100 ml.
Ważne:
  • minimalna możliwa do zamówienia liczba buteleczek to 12 sztuk,
  • etykiety są samoprzylepne, należy je samodzielnie umieścić na buteleczkach.

Zobacz także