Pudełko ze zdjęciem i lustrzanym akcentem. Zaproszenie ślubne dla rodziców.
search
  • Pudełko ze zdjęciem i lustrzanym akcentem. Zaproszenie ślubne dla rodziców.
  • Zaproszenie na ślub dla rodziców. Lustrzany efekt i zdjęcie pary młodej.

ZAPROSZENIE ślubne dla rodziców Pudełko ze zdjęciem i lustrzanym efektem

99,98 zł
Brutto

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Chcesz tworzyć piękne wspomnienia na każdym etapie jego organizacji? Jeśli tak, to zaproś swoich rodziców na tę uroczystość w zjawiskowym stylu. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy te eleganckie zaproszenia — w końcu to mama i tata będą najważniejszymi gośćmi na Waszym ślubie. Te niezwykłe zaproszenia w drewnianym pudełku oczarują ich i wzruszą, a także będą dla nich wspaniałą pamiątką. Drewniana skrzyneczka z lustrzanym efektem sprawi, że wasi rodzice poczują się wyróżnieni, docenieni i kochani. Zaskocz swoich najbliższych tym zjawiskowym zaproszeniem na uroczystość zaślubin!

Zaproszenie dla rodziców ma postać drewnianego płaskiego pudełka z wyjątkowym wnętrzem. Umieścimy w nich wasze wspólne zdjęcie, a treść zaproszenia będzie widniała na efektownej lustrzanej tabliczce. Tekst, jaki będzie na niej umieszczony, jest całkowicie personalizowany. Oznacza to, że podczas składania zamówienia możesz przesłać nam plik ze zredagowanym przez ciebie tekstem. Jeśli chcesz, możesz też skorzystać z gotowych propozycji, jakie dla ciebie przygotowaliśmy. Błyszczące lustrzane wnętrze, jakie ukazuje się po otwarciu pudełka, prezentuje się oryginalnie i zjawiskowo. Dzięki takiemu zaproszeniu Wasi bliscy z pewnością poczują się wyjątkowo. To wyszukane zaproszenie ślubne dla rodziców będzie wyrazem waszego zaangażowania i podkreśli wyjątkową relację, która Was łączy. Materiał w postaci drewna przypadnie do gustu miłośnikom naturalnych dodatków i będzie pasować do wesela w stylu boho lub rustykalnym.

Organizujesz ślub marzeń? Zaproś na niego najbliższych w wyjątkowy sposób. Poznaj naszą propozycję wyjątkowych zaproszeń dla rodziców — drewniane pudełeczko wygląda niezwykle elegancko, a jego zawartość oprócz treści, skrywa także wasze pamiątkowe zdjęcie. Rodzice zajmują szczególne miejsce w waszym życiu — z pewnością pragniecie więc wyrazić swoją wdzięczność za miłość i wsparcie, jakimi niezmiennie od lat was obdarzają. Mama i tata podobnie jak wy bardzo przeżywają tę uroczystość. Te eleganckie zaproszenia na ślub są doskonałym pomysłem, który z pewnością ich zachwyci i sprawi im wiele radości. 

Treść do zaproszeń, zdjęcie należy wgrać na stronie produktu lub wysłać na adres e-mail druk@sklepyoms.pl w tytule wiadomości podając numer zamówienia. Plik z tekstem prosimy przesłać w formacie txt.
Tekst zaproszenia należy zredagować samodzielnie. Na naszym blogu znajdują się również gotowe propozycje, które znajdują się tutaj.
Odmienioną listę gości prosimy również wysłać w formie pliku txt. na podany adres e-mail lub wgrać na stronie, bez numeracji, np.:

Maksymiliana i Aleksandrę Walewskich
Ważne:
  • Przed wysłaniem pliku z treścią zaproszenia prosimy go dokładnie sprawdzić, ponieważ treść nie podlega weryfikacji i trafia bezpośrednio do druku.
  • Nie wysyłamy wizualizacji w celu przyspieszenia realizacji zamówienia.
  • Oferta dotyczy jednej sztuki zaproszenia.

Zobacz także