Czekolada mleczna w weselnym opakowaniu dla gości weselnych
search
  • Czekolada mleczna w weselnym opakowaniu dla gości weselnych
  • Personalizowana tabliczka mlecznej czekolady z imionami pary młodej - dla gości

CZEKOLADA dla gości weselnych od młodej pary Obrączki ślubne

14,98 zł
Brutto

Personalizowana czekolada dla gości weselnych jest idealnym sposobem, aby podziękować za ich obecność i wsparcie w dniu ślubu. Subtelne obrączki na każdym opakowaniu symbolizują łączącą się parę. Imiona młodej pary i data ich ślubu są wyraźnym przypomnieniem o tej wyjątkowej okazji.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekolada dla gości weselnych z motywem obrączek ślubnych to słodki sposób na wyrażenie wdzięczności za obecność najbliższych w tym wyjątkowym dniu. Ten słodki upominek łączy w sobie elegancję i prostotę, zapewniając, że każdy gość poczuje się wyjątkowo. Czekoladki te, będąc wyjątkowym dodatkiem do ślubnych uroczystości, mogą również służyć jako element dekoracyjny, wprowadzając nutę personalizacji i intymności do weselnego stołu.

Każda tabliczka czekolady ozdobiona jest minimalistycznym designem, z eleganckimi obrączkami i imionami pary młodej, co nadaje jej osobisty charakter. "Słodkie podziękowanie" wypisane na opakowaniu to ciepły gest, który będzie przypomnieniem o wspólnie spędzonym czasie. Data ślubu wydrukowana na każdej czekoladzie jest subtelnym, ale wyrazistym detalem, który podkreśla unikalność tej chwili. To nie tylko upominek, ale także część historii wesela, którą goście mogą zabrać ze sobą do domu.

Dzielenie się radością ze ślubu za pomocą tych czekoladek to piękna tradycja, która podkreśla atmosferę wdzięczności i wspólnoty. Każdy kęs tej czekolady to przypomnienie o miłości, którą młoda para chce się dzielić z każdym gościem, a eleganckie opakowanie sprawia, że jest to zarówno estetyczny, jak i smakowity dodatek do weselnego stołu.

Wymiary:

  • ok. 8 × 18 cm
  • waga: 100 g

Zobacz także