Czekolada dla gości weselnych z imionami pary młodej i datą ślubu
search
  • Mleczna czekolada poczęstunek od młodej pary z imionami i datą
  • Czekolada dla gości weselnych z imionami pary młodej i datą ślubu

CZEKOLADA dla gości weselnych podziękowanie od młodej pary Leśna Paproć

14,98 zł
Brutto

Czekoladowe podziękowanie z leśnym akcentem to idealny upominek dla gości weselnych. Design opakowania, na którym dominuje motyw paproci, pasuje do wesel o leśnej lub rustykalnej tematyce. Każda czekolada została ozdobiona inicjałami pary młodej i datą ich wielkiego dnia, co dodaje jej unikalnego charakteru.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekolada dla gości weselnych z motywem leśnej paproci to smaczny sposób na wyrażenie podziękowań od młodej pary. Smak czekolady oraz jej leśna oprawa będą słodkim przypomnieniem o tym wyjątkowym dniu, który młoda para i ich goście będą wspominać z uśmiechem.

Delikatny, zielony design zainspirowany naturą tworzy spokojną i harmonijną atmosferę. Inicjały nowożeńców otoczone wieńcem z paproci nadają temu upominkowi osobisty charakter, a data ślubu podkreśla jego wyjątkowość. Wykonana z najwyższej jakości składników czekolada zaspokoi podniebienia gości, będąc jednocześnie eleganckim elementem dekoracyjnym. Napis "Dziękujemy, że jesteś z nami!" to serdeczne przesłanie, które wzmacnia poczucie bliskości i wspólnoty wśród uczestników uroczystości.

Goście z pewnością docenią ten słodki prezent. Ten uroczy upominek jest zarówno gestem wdzięczności, jak i sposobem na podzielenie się radosnym dniem z najbliższymi. To osobisty akcent, który sprawi, że goście poczują się wyjątkowi.

Wymiary:

  • ok. 8 × 18 cm
  • waga: 100 g

Zobacz także