Czekolada mleczna w opakowaniu z imionami nowożeńców i napisem Słodkie podziękowanie
search
  • Czekolada mleczna w opakowaniu z imionami nowożeńców i napisem Słodkie podziękowanie
  • Czekolada w owijce z kolekcji ślubnej LiMarte z imionami, inicjałami i datą ślubu

CZEKOLADA słodkie podziękowanie dla gości od młodej pary LiMarte

14,98 zł
Brutto
Tabliczka czekolady mlecznej w personalizowanym kartoniku. Na środku umieścimy imiona i inicjały pary młodej oraz datę ślubu. Całość będzie znajdowała się w środku wianuszka, który jest kompozycją przewodnią kolekcji LiMarte.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Czekolada weselna z personalizacją to słodkie podziękowanie dla gości od młodej pary. Upominek pochodzący z kolekcji LiMarte to wyjątkowy produkt, który sprawi, że zaproszone osoby poczują się wyróżnione. W ten efektowny sposób możecie wyrazić wdzięczność za obecność gości na ślubie i podziękować świadkom za ich wsparcie, a także mile zaskoczyć ludzi dbających o organizację wesela.

  • Tabliczka czekolady weselnej z kolekcji LiMarte zachwyca swoim personalizowanym opakowaniem. Bezpośrednie zabezpieczenie stanowi sreberko, które ogranicza utratę smaku czekolady. Na zewnętrznym kartoniku widnieją imiona i inicjały pary młodej oraz data ślubu. Dodatkowo na opakowaniu jest umieszczony motyw wianuszka pochodzący z kolekcji LiMarte. Grafiki uzupełniają kwiatowe detale w pastelowych odcieniach.
  • Ta klasyczna mleczna czekolada ukryta w owijce z kwiatowymi motywami kolekcji LiMarte to gotowy sposób na to, aby wyrazić swoją wdzięczność i docenić obecność gości weselnych. Podziękowania oraz personalizacja imionami i datą ślubu wprowadza osobisty akcent. Estetyczny wygląd czekolady dodają elegancji i uroku uroczystości weselnej, tworząc niezapomniany klimat. Możesz ułożyć je na weselnym stole obok każdego nakrycia dla jeszcze lepszego efektu! To eleganckie rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w uroczysty i romantyczny klimat wesela.
Wymiary:
  • ok. 8 × 18 cm
  • waga: 100 g

Zobacz także