Termo kubek dla księdza z grawerem do tańca i do różańca
search
  • Termo kubek dla księdza z grawerem do tańca i do różańca
  • Personalizowany kubek termiczny czarny ze srebrnym grawerem na podziękowanie ślubne dla duchownego od pary młodej

KUBEK termiczny z grawerem Prezent dla księdza

74,98 zł
Brutto
Czarny, z matową powierzchnią kubek termiczny. Na froncie umieścimy personalizowany grawer z imieniem księdza, grafiką i zabawnym napisem: Do tańca i do różańca. Ta gra słów idealnie oddaje charakter prezentu, zwłaszcza gdy duchowny będzie nie tylko udzielał Wam ślubu, ale także będzie obecny na weselu.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kubek termiczny z grawerem to wyjątkowy produkt stworzony z myślą o podziękowaniu duchownemu za udzielenie ślubu. Ten elegancki, czarny kubek termiczny z matową powierzchnią jest nie tylko praktycznym naczyniem do picia gorących napojów, ale także wyjątkową pamiątką. Możesz ją wręczyć księdzu zarówno przy okazji ślubu, jak i podczas chrzcin dziecka czy na inne ważne wydarzenia.

  • Stylowy kubek termiczny z grawerem jako prezent dla księdza. Jest czarny, co nadaje mu elegancji, a matowa powierzchnia stanowi świetne tło dla napisów i grafiki w odcieniach złota. Kubek posiada odkręcane wieczko, które umożliwia łatwe i wygodne nalewanie napoju oraz specjalny przycisk ułatwiający picie bez konieczności odkręcania wieczka. Na froncie kubka umieszczamy personalizowany grawer z imieniem księdza, grafiką oraz zabawnym napisem "Do tańca i do różańca". Ta gra słów idealnie oddaje charakter prezentu, zwłaszcza gdy duchowny jest obecny zarówno na uroczystości ślubu, jak i nierzadko na weselu.
  • Taki kubek to wyjątkowy prezent, który wyraża wdzięczność wobec duchownego. Jest praktycznym przedmiotem, który można używać na co dzień. Personalizacja grawerunkiem sprawia, że prezent staje się unikalny i osobisty, co z pewnością zostanie docenione. Zabawny napis dodaje nuty humoru i lekkości, co może sprawić, że ten prezent będzie jeszcze bardziej wyjątkowy!
Wymiary:
  • 350 ml
  • 21 × 6,5 cm

Zobacz także