Szatka chrzcielna na ślub i chrzest kolekcja Białe Kwiaty
search
  • Szatka chrzcielna na ślub i chrzest kolekcja Białe Kwiaty

SZATKA na Chrzest św. z imieniem Białe Kwiaty

44,98 zł
Brutto
Szatka do Chrztu Świętego to niezbędny dodatek tego sakramentu. Po uroczystości będzie z pewnością stanowić piękną pamiątkę z uroczystości.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szatka do Chrztu Świętego to niezbędny dodatek tego sakramentu. Po uroczystości będzie z pewnością stanowić piękną pamiątkę z uroczystości.
 
Personalizowana szatka chrzcielna z motywem białych kwiatów. Na szatce znajdzie się personalizacja w postaci imienia dziecka i daty uroczystości.

Szatka na Chrzest, zwana również szatą chrzcielną, pełni wiele ważnych funkcji podczas tego sakramentu. Szatka ma głęboką symbolikę w obrzędzie chrztu. Jest ona znakiem czystości i niewinności, która ma towarzyszyć dziecku od momentu otrzymania chrztu. Biały kolor szatki symbolizuje także oczyszczenie z grzechu pierworodnego oraz przyjęcie nowego życia w wierze. Wiele rodzin zachowuje szatki chrzcielne jako cenne dziedzictwo i symbol wiary. Chrzest jest jednym z najważniejszych momentów w życiu dziecka i jego rodziny. Szatka wnosząca ważne znaczenie obrzędu, podkreśla jego doniosłość i świętość. Szatka na Chrzest jest nie tylko pięknym dodatkiem podczas tej uroczystości, ale również posiada głębokie znaczenie symboliczne i religijne. To wyjątkowy strój, który towarzyszy dziecku w tym ważnym dniu i stanowi piękną pamiątkę na długie lata.

Wymiary:
  • rozmiar uniwersalny

Zobacz także