Personalizowana gromnica z kolekcji Białe kwiaty z imieniem dziecka, na łączony ślub ze chrztem
search
  • Personalizowana gromnica z kolekcji Białe kwiaty z imieniem dziecka, na łączony ślub ze chrztem
  • Gromnica chrzcielna z imieniem dziecka na sakrament chrztu i ślubu jednocześnie
  • GROMNICA ŚWIECA na Chrzest Święty Białe Kwiaty z Okapnikiem

GROMNICA ŚWIECA na Chrzest Święty Białe Kwiaty z okapnikiem

39,98 zł
Brutto

Klasyczna, tradycyjna gromnica chrzcielna biała z dekoracjami. Na świecy znajduje się personalizowana etykieta z motywem graficznym z kolekcji Białe Kwiaty oraz personalizacją w postaci imienia dziecka i daty uroczystości. Pod etykietką znajduje się ozdobny, materiałowy okapnik z kokardką.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Klasyczna, tradycyjna gromnica na Chrzest Święty. Została udekorowana w subtelny sposób, dzięki czemu stanowi doskonałe rozwiązanie zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca. Na świecy znajduje się personalizacja, która podkreśla jej osobisty charakter. Delikatne motywy graficzne urozmaicają jej wygląd. Jest to symboliczny element, który będzie towarzyszył dziecku także podczas innych sakramentów w przyszłości.
Elegancka świeca gromnica biała z dekoracjami. Na świecy znajduje się etykieta z motywami graficznymi z kolekcji Białe Kwiaty. Na środku umieścimy natomiast napis „Chrzest Święty” wraz z imieniem dziecka i datą wydarzenia. Pod etykietką znajduje się ozdobny materiałowy okapnik z kokardką, który chroni przed skapującym woskiem. Gromnica ma kolor biały, dzięki czemu doskonale pasuje do podniosłego charakteru uroczystości, na których będzie wykorzystywana.
W tradycji chrześcijańskiej gromnica wręczana dziecku w momencie przyjęcia Chrztu Świętego, towarzyszy mu przez całe życie podczas wszystkich ważnych sakramentów. Dlatego tak istotne jest, aby wybrać odpowiednią świecę. Ta wspaniale sprawdzi się podczas chrzcin ze względu na personalizowaną etykietkę. Po uroczystości możesz ją jednak zdjąć i zachować na pamiątkę, a samą gromnicę możesz wykorzystać ponownie np. w dniu Pierwszej Komunii Świętej.

Wymiary:

  • wysokość gromnicy 40 cm,
  • średnica gromnicy 3,2 cm.

Zobacz także